Kartal Kurye


Kartal Özel Kurye Hizmeti

Tem Kurye olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekip arkadaşlarımızın görev bilinciyle kısa zamanda teslimat yapmak için arı gibi çalışmaktayız. Aynı gün teslimat yapmakta olan kurye firmamızla, bireysel ve kurumsal materyallerin İstanbul’un bütün semtlerine yolculuk etmesini sağlayacak olan hizmetlerimizden yararlanmak için 0850 307 15 15 numaramızla irtibat kurarak kısa zamanda kurye işlemi başlatabilirsiniz.

Kartal Hızlı Vip Kurye Hizmetimiz

Acil ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini istediğiniz evrak, dosya ve paketlerinizi Kartal kurye hizmetimizden yararlanarak anında dağıtıma çıkmasını başlatabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte alabileceğiniz bu hizmetimizin amacı siparişlerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesidir. 45 ile 75 dakika arasında teslim edilmesi amaçlanacak olan kurye hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurarak işlemlerin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Sipariş takibi yapabileceğiniz Vip kurye hizmetimiz sayesinde cep telefonunuza SMS ve E postayla bilgilendirme yapılacak, siparişinizin anlık bilgilendirmeleri size aktarılarak teslimat kaydı tutmanıza imkan verilecektir.

Kartal Norma Kurye Hizmetimiz

Vip kurye hizmetimizin yanı sıra Kartal moto kurye hizmetimizle İstanbul’un tüm semtlerine anında teslimat yapmaktayız. 150 ile 210 dakika arasında yapılacak olan sipariş teslimlerimiz, sipariş takibi yapmanızı sağlayacak, motorlu kurye ile adrese teslim yapılacaktır.

Bulunduğunuz adresten göndermek istediğiniz adrese kadar kapsamlı bir şekilde çalışmakta olan profesyonel ekibimiz, normal kurye hizmetinin yanı sıra gece kuryesi ve ekspres kuryesi olarak da tüm gün hizmet vermedir. Günün her saati İstanbul’da dağıtıma çıkacak olan motorlu kuryelerimiz için bizimle iletişime geçerek anında hizmetlerimizden yararlanabilir, kısa zamanda teslimat işlemini başlatabilirsiniz.

Özel Araçlı Kurye Kiralama

Kartal motorlu kurye hizmetimiz için gerekli olan bütün işlemleri aynı şekilde özel araçlı kurye kiralama hizmetimizde de vermekteyiz. Tem Kurye olarak günün her saati teslimat hedeflemekte ve siparişlerinizin güvenli bir şekilde adrese teslimini amaçlamaktayız. Özel araçlarımızla büyük koli ve paketlerinizin yağmurlu havalara maruz kalamaması için korunaklı bir şekilde gitmesini istiyorsanız, özel araç kiralama hizmetlerimizden bizimle iletişim kurarak yararlanabilirsiniz. Tem kurye farkıyla her zaman ve her yerde teslimat bizim işimiz.

 Kartal Motorlu Kurye Hizmeti...

Bireysel olarak acil gönderilmesi gereken ya da herhangi bir adresten aldırılması gereken bir şeyin ve firmaların Kartal semtinde kurye hizmetlerimizle her türlü fatura gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma, teklif gönderimi ve benzeri her türlü gönderi moto kuryeler aracılığı ile bir kaç saat içinde alıcı adrese ulaştırılmaktadır. 

Her türlü ihtiyacınız için İstanbul'un her semtinde ve Kartal'da kurye hizmeti günün her saatinde hizmet vermektedir. Hediye gönderimi, evde ya da ofiste unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için almaya gidemediğiniz eşyalarınızın kurye ile aldırılması, okula gittiğinizde evde kalan önemli bir dosyanızın veya kitabınızın kurye ile aldırılması, özel siparişlerinizi gidip sizin almanız yerine motorlu kuryemizin sizlere getirilmesi, havalimanına gidiyorusunuz ancak yanınızda olması gereken bir eşyanız ya da önemli bir evrakı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında moto kuryelerimiz hemen sizlere ulaştırmaktadır. Bunlara benzer günlük yaşantımızda karşılaşacağınız aksaklıkları ya da ihtiyaçlarınıza Kartal kurye olarak hizmetlerimizle çözüm üretmekteyiz. 

Kartal Kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz an 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 22 senedir moto kurye hizmeti vermekte ve İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız sonucunda size en yakın konumdaki moto kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderilerinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15