HAKKIMIZDA


Kurumsal, Yenilikçi, Sektöre Yön Veren...

Motorlu Kurye ve Araçlı Kurye hizmetleri vermek bu hizmetleri sürdürülebilir yüksek standartlarda sunmak maksadıyla bu konudaki bilgi ve deneyimimize güvenerek 1997 yılında Mecidiyeköy İstanbul'da faaliyete başladık.

Kuruluşumuzdan bugüne deneyimli ekiplerimizle üstün teknolojik altyapı oluşturarak hizmet kalitemizi üst düzeyde gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet sunduğumuz siz değerli müşterilerimizin işlemlerinin zamanında sonuçlandırılması temel amacımızdır.

Bu amacımızın gerçekleştirilmesi yönünde iş süreçlerinin başarılı bir şekilde yönetilmesi doğrultusunda 1997 kuruluş yılımızda kendi özel 'Kurye ve İş Yönetimi' programımızı yazdırdık.

Teknolojinin hızla ilerlemesi, internet hızının artmasıyla 2008 ve 2018 yıllarında yeni yazılım platformları ile müşterilerimize ve sektörümüze yenilikler  kazandırdık. Müşterilerimize web ve cep telefonu uygulaması üzerinden kurye siparişi verebilme, sipariş takibi, raporlama gibi temel kolaylıkların yanı sıra harita destekli motorlu kurye takibi, kurye cep uygulamasıyla iş emirlerinin kuryelere anlık olarak iletilmesi, teslimat bilgilerinin kuryeler tarafından anında işlenmesi ve müşterilerimize eş zamanlı olarak senkronize mail gönderilmesi, gönderi türü paket ise kuryelerimiz tarafından fotoğrafının sisteme yüklenilmesi, algoritma ve yapay zeka desteği ile işlerin en uygun kuryeye atanmasının sağlanması ve daha birçok yenilikler kazandırılmıştır.

Tüm kuryelerimiz sadece Tem Kurye için çalışmaktadır. Kurumsal kimliğimiz ve Ulaştırma Bakanlığı Yetki Belgemiz ile hizmet vermekteyiz.

Tem Kurye Motorlu Kurye ve Araçlı Kurye hizmetlerine aşağıdaki hizmetleri de ekleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına tek bir noktadan çözüm getirmekte, aylık ortalama 2.000 firma ile binlerce kişiye motorlu kurye taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir.

  • Kurye Kiralama
  • Ankara içi Kurye
  • Hava Kargo
  • Gönderi Yönetim Merkezi
  • Paketleme

Saygılarımızla,

TEM KURYE