Kavacık kurye


Kavacık Motorlu Kurye Hizmeti...

Kavacık semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Kavacık semtinden İstanbul'un her semtine her tür moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere gönderilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Kavacık semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim olmasını istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz size en uygun hizmet türümüzü sunarak siparişinizi oluşturacaktır.

Kavacık Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamandan işe alınan bu personelin yedeğininin olmaması sebebiyle izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Kavacık semtine yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Kavacık semtinden gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye talepleriniz için lütfen bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15