Kadıköy Motorlu Kurye


Kadıköy motorlu kurye ekiplerimiz alanında uzman ve tecrübeli isimlerden oluşmaktadır. Yalnızca mesai saatlerinde değil günün her saatinde gönderim sağlamanız mümkün kılınmıştır. Tek bir tık ile internet sitemizden ekip talep formunu doldurabilirsiniz. Buna ek olarak iletişim numaralarımızı da kullanabilirsiniz. Özenle teslim alınan eşyalar sizin belirttiğiniz adrese vaat edilen zaman aralığında gönderilecektir. Gönderim süresi ya da gönderinin durumu konusunda asla bir aksaklık yaşanmayacaktır. Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmet politikamız ile 23 senedir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Moto Kurye Garantili Taşımacılık

Kadıköy motorlu kurye birimlerimize teslim ettiğiniz eşyanız artık o birim üzerine zimmetlenecektir.

· Kurye garantili şekilde hizmet verirken ürüne, eşyaya ya da dokümana zarar gelmesi imkansızdır.

· Taşımacılık alanında sorun yaşanmaması için paketleme de firmamız tarafından üstlenilmektedir. Dokümanlarınızın zarflama adımları dahi profesyonel ekip üyelerimizce tamamlanır.

Bu detaylar sayesinde %100 güvenilir bir taşımacılık sisteminden istifade edebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz eşsiz sistem ayrıca memnun bırakmaktadır. Müşterilerimizin sunmuş olduğumuz hizmet ağı hakkında yorumları olumlu yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor! Ana sayfamızı kontrol ederek bu profesyonel hizmetten olabildiğince uygun fiyatlara kampanyalı fiyatlar ile erişme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Ödeme Kolaylıkları

Tem Kurye firmamızda finansal işlemler aşamasında da güvenliği ile dikkat çeken bir sistem geliştirilmiştir. Profesyonel hizmetin İstanbul’da bu derece makul fiyata sunulduğu farklı bir alternatif bulmak oldukça zor! Ödeme güvenliği ve makul fiyatlar ayrıca memnun bırakıyor!

Kadıköy Motorlu Kurye Hizmetleri...

Kadıköy Motorlu Kurye hizmetimiz ile kişisel olarak acil gönderilmesi ya da herhangi bir adresten aldırılması gereken bir gönderinin ve firmaların her türlü resmi kuruma iletilmesi gereken yazışma, teklif gönderimi, fatura gönderimi ve benzeri her tür iletiler Kadıköy'de motorlu kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde teslim adresine ulaştırılmaktadır.

Her türlü moto kurye ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Kadıköy'de günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

Hediye gönderimi, evde ya da ofiste unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için gidip alamadığınız eşyalarınızın motorlu kurye ile aldırılması, okula geldiğinizde evde kalan önemli bir dosya ya da kitapınızın kurye ile aldırılması, özel siparişlerinizi sizin gidip almanız yerine kuryemiz size getirebilir, havaalanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir evrak veya eşyanızı almaya dönecek kadar vaktiniz olmadığında kuryemiz sizlere hemen ulaştırabilmektedir.

Bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşacağımız aksaklıkları ya da ihtiyaçlarınıza Kadıköy motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla çözüm sunmaktayız.

Kadıköy'de motorlu kurye hizmeti için ihtiyaç halinde 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan müşteri hizmetlerimizi arayarak moto kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 1997 senesinden bu güne İstanbul'da ve Kadıköy'de motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelinde günün her saatinde moto kuryelerimiz mevcut bulunmaktadır.

Bizi aramanız neticesinde size en yakın hızlı kuryemiz sizlere yönlendirerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek motorlu kurye ücret ve kurye teslimat süresini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının yani şirketimizin bulunduğu adrese göre değişmemekte gönderinin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15