Altunizade Kurye


Altunizade Motorlu Kurye Hizmeti...

Altunizade semtinde günün her saati motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Altunizade semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Altunizade Normal Kurye Hizmeti:         Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Altunizade Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Altunizade Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimizle Altunizade semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için aldırmanız ya da göndermeniz gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Altunizade Kurye hizmetleri ve avantajları günümüzde artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm alternatifi olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilip, işlerin daha hızlı çözülmesini sağlamaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşleri elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sorun olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Altunizade semti geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek işleyişte büyük kolaylık sağlar.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapacağınız semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenip ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatları kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15