Maltepe Kurye


Maltepe Motorlu Kurye Hizmeti...

Bireysel olarak acil gönderilmesi gereken ya da bir adresten aldırılması gerekli olan bir iletinin ve firmaların Maltepe semtinde motorlu kurye hizmetimizle her türlü fatura, teklif, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her tür emtia moto kuryeler tarafından birkaç saat içinde ulaştırılmaktadır.

Her tür talepleriniz için İstanbul'un tüm semtlerinde ve Maltepe semtinde kurye hizmeti ile günün her saati hizmet vermekteyiz. Hediye gönderimi, evde, ofiste ya da bir arkadaşınızda unuttuğunuz herhangi bir şeyi kuryelerimiz aracılığıyla aldırabilirsiniz. Bunlara benzer günlük yaşantımızda karşılaşacağımız aksilikleri ya da taleplerinizi Maltepe kurye hizmetlerimizle çözüm üretmekteyiz.

Maltepe Kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. 22 senedir moto kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saati hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmanız neticesinde size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisi öğrenerek talebiniz doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15