Acil Kurye


Işık Hızında Kurye Teslimatları için Tem Kurye

Göndermeniz gereken acil kuryeniz varsa doğru adres Tem Kurye’dir. Tem Kurye ile aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

·         Bireysel kurye hizmeti,

·         Araçlı kurye hzimeti,

·         Gidiş dönüş kurye hizmeti,

·         Normal kurye hizmeti,

·         Hava kargo,

·         Ankara Kurye.

Tem Kurye ile Güvenilir Hava Kargo Hizmeti

Motorlu kurye Anadolu yakası hizmeti ihtiyacınızı karşılamıyorsa, THy uçak kargo hizmetini Tem Kurye ile alabilirsiniz. Aynı gün içinde şehirler arası teslimat yapılır. Bu teslimat yönteminde motorlu kuryeler adresinizden motor ile teslim alındıktan sonra, hava kargo işi buradan teslim alır. Karşılıklı uçak gönderisi yapılan şehirler arasında:

·         İzmir,

·         Ankara,

·         İstanbul yer alır.

Kargoların en geç akşam saat 5’e kadar gönderilmesi gerekir. Teslimat yapmadan önce aynı gün içinde sabah saat 10’a kadar 0850 307 15 15 numarasını aramanız gerekir.

Tem Kurye Paketleme Hizmetleri Nelerdir?

Tem Kurye’nin verdiği paketleme hizmetleri arasında:

·         Poşetleme,

·         Zarflama,

·         Hediye paketleme,

·         Broşür katlama,

·         Hediye paketleme,

·         Etiketleme yer alır.

Tem Kurye Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Farklı adreslerde işlem yapılması gereken bir doküman mı var? Banka ya da benzeri adreslere gitmesi gereken belgelerin, işlem yapıldıktan sonra size geri ulaştırılması için özel olarak hazırlanan hizmete gidiş dönüş kurye hizmeti adı verilmektedir. İstanbul’un hangi semtinde yer aldığınızın bir önemi yok. Nerede olursanız olun, kurye teslimatı en kısa sürede motorlu kuryelerimiz aracılığı ile yapılacaktır.

Söz konusu kuryeyi göndermeden önce uygun şekilde paketlendiğinden emin olun. Özellikle yağmurlu günlerde kargolarınızı poşet içine koymanız önem taşır. Kargo teslim edilecek yer için teslimat adreslerinin, alıcı adının eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi gerekmektedir. Aksi halde teslimatlarda sorun yaşanabilir. Teslimat bilgilerini 0850 307 15 15 hatlı telefon numarasından yapabileceğiniz gibi, Tem Kurye internet sitesi https://www.temkurye.com/ üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kuryenin teslimat süresinin uzamaması adına, gönderini hazır olduğu anda kurye talebinde bulunarak, olası gecikmelerden kaçınabilirsiniz. İnternet sitesinden kuryenin durumuna göre size özel farklı kurye gönderi türlerini ek ücret ödemeden seçebilirsiniz. Ücretlendirme hakkında bilgiyi, Tem Kurye internet sitesinde yer alan ana menüde bulabilirsiniz. 

Acil Kurye Hizmeti...

Acil Kurye hizmeti her zaman ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelmektedir. Nerede hangi vakit neye ihtiyacınızın olacağı veya nereye bir şey iletmeniz gerekeceği, o an müsait olup olmayacağımız belirli değildir. Bununla beraber müsait olma durumunuzda da acil kurye hizmeti aracılığıyla bu ihtiyacınızı karşılamanız bizim tarafımızdan aynı işin yapılmasına göre daha yüksek maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın sizlere kalması da ayrıca bir kazançtır.

Acil kurye hizmetimiz sayesinde İstanbul geneline her zaman bir şeyler gönderebilir ya da bir şeyleri alınacak adresten aldırarak kendinize getirtebilirsiniz. Ofis dışında iken gönderilerinizi acil kurye yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyacınız olan şeyleri bir yerlere gönderilmesini sağlayabiliriz.

Kurye kullanımını firmalar açısından şu şekilde örnekleyebiliriz: İnternet üzerinden ürün satışı yapan firmalar ürünlerini moto kuryelerimiz aracılığıyla müşterilerine ortalama üç saat içerisinde teslim etmektedir.

Yine firmalar şubeleri arasındaki ürün transferini moto kuryelerle gerçekleştirebilmektedir.

Şubelerdeki rutin rapor çıkışlarını genel merkezlerine sistemli olarak günlük moto kurye ile transfer edebilmektedirler.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırabilmektedirler.

Sahadaki personellerine iletilmesi gerekli olan kaşe, dosya, cihaz, belge, ürün ve benzeri ihtiayaçlarını acil kurye hizmetiyle göndererek işlerinin vaktinde sonuçlanmasını sağlamaktadırlar.

Firmaların bunlara benzeyen ihtiyaçlarını karşılamak adına bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleriyle kurye hizmeti maliyetleri kıyaslandığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer avantajıysa kurye firmalarının onlarca çalışanı ile her an ihtiyaçlarınızı görebilmekteyiz. Ofis çalışanları ile ise aynı anda sadece bir işlemi tamamlayabilirsiniz. İstanbul trafiği düşünüldüğünde bir personelin gün içerisinde bir kaç işlemi ancak yapabilmesi mümkünken kurye şirketinin her semtte hazır olan kuryeleri aracılığı ile onlarca işlem yaptırabilmektedir.

Tem Kurye'nin acil kurye hizmetiyle ihtiyacınız olan her türlü taşımacılık işini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Gün içinde İstanbul geneli taşıma işi yapan motorlu kuryelerimizden size en yakın olanı anında talep ettiğiniz adrese yönlendirmektedir.

Acil Kurye istekleriniz Ekspres Kurye ya da VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Acil Ekspres Kurye hizmetimizle İstanbul genelinde gönderi gerçekleştireceğiniz semtlere göre 60 dakikayla 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.

Acil VİP Kurye hizmetimizle de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği güzergaha 30 dakikayla 70 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15