Ümraniye Kurye


Ümraniye Motorlu Kurye Hizmeti...

Ümraniye semtinden günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Ümraniye semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dk içinde teslim edilmek üzere tarafınızdan alınacaktır.

Kurye hizmetlerimiz ile Ümraniye'den gönderi yapmak istediğiniz semtlere günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. Gönderilerinizin ne kadar zamanda teslim edilmesini istiyorsanız müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere en uygun hizmet türümüzle siparişinizi oluşturacaktır.

Ümraniye Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle beraber işler daha hızlı şekilde çözüme kavulturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması sebebiyle izin dönemlerinde sıkıntılar oluşabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Ümraniye semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye şirketinde her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Ümraniye semtinden gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçı talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının konumuna göre değişmemektedir. Gönderilerin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15