Pendik Kurye


Pendik Vip Kurye Hizmeti

Özel kurye hizmeti vermekte olan Tem Kurye, Vip özelliğiyle İstanbul’da adresten adrese dağıtım yaparak profesyonel hizmet vermektedir. 444 50 44 numaramız üzerinden, ihtiyacınız lan kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilir 7 gün 24 saat kurumsal ve bireysel dağıtım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pendik Vip Kurye Hizmet Alanımız

İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet vermekte olan Pendik motorlu kuryeVip özelliğiyle 45 ile 75 dakika arasındaki teslimat işlemlerini yerine getirecektir. Bölgenin uzaklığı fark etmeksizinbireysel ve kurumsal müşterilerimize profesyonel bir hizmet sağlamak için disiplinli bir şekilde çalışarak, kısa zamanda teslimat yapmayı amaçlamaktadır.

Evrak, belge ve doküman gibi önemli teslimatların aynı zamanda paket gibi kurumsal materyallerin teslimatı için görevlendirdiğimiz profesyonel ekip arkadaşlarımız, İstanbul’un trafik saatleri ve semt uzaklıklarını da hesaplayarak zamanlamaya uygun bir şekilde teslimatını gerçekleştirir. Sipariş takibi, kuryen nerede gibi dijital platformlar üzerinden takip etmenizi sağlayacak olan günümüz teknolojisine uygun bir şekilde çalışmakta olan kurye firmamız, Pendik çıkışlı bütün dağıtımları kısa zamanda tamamlayabilmektedir.

Pendik Motorlu Kurye Hizmetimiz

Pendik kurye hizmetimizde, motorlu dağıtım ekibimiz kısa zamanda İstanbul trafiğine yakalanmadan teslimat yapmayı amaçlamaktadır. Adresten alım ve adrese teslim hizmet vermekte olan motorlu kurye kesintisiz hizmet vererek, kesin çözüm sunmayı amaçlayacaktır.

Kiralama servisimizden yararlanabileceğiniz kurye hizmetimizle, devamlılık sağlanacak şekilde kurduğumuz bir çalışma disiplinimiz olduğu gibi sizleri yarı yolda bırakmayacak iletişim süreğenliğimizde mevcuttur. Profesyonel personellerle 1997 yılından bu yana verdiğimiz kurye hizmetimizde, çağımızın teknolojisine uyum sağlayarak sizi iletişim kurabileceğiniz 7/24 çalışmakta olan Tem kurye hizmetiyle tanıştırmayı hedefliyoruz.

Pendik Özel Şoförlü Araç Hizmetimiz

İstanbul Pendik’ten iki yaka arasında uzun bir yolculuğu kısacın bir zaman dilimine dönüştürecek olan Pendik moto kurye hizmetimiz, özel şoförlü araç hizmetiyle paketlerinizin zarar görmeden dağıtıma çıkmasını sağlayacaktır. Kurye hizmet alanında uzun yılların verdiği tecrübe ve birikimle araçlarımızın bakımı, profesyonel ekip arkadaşlarımız ve zamanlama konusundaki disiplin anlayışımızla adresinize gelerek anında teslimat işlemine başlayabilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon yaparak, dilerseniz anında iletişim kurarak araçlı kurye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

  Pendik Motorlu Kurye Hizmeti...

Pendik semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Pendik semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye hizmeti ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Pendik Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Pendik Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Pendik Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Moto kurye hizmetimizle Pendik semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz. 

Pendik Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta ve işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Pendik geneline yayılmış geçin müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderilerinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15