Beylikdüzü Kurye


Beylikdüzü Motorlu Kurye Hizmeti...

Beylikdüzü'nde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde kurye hizmetleri vermekteyiz. Beylikdüzü içinde veya Beylikdüzü dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın konumdaki kurye size yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içinde teslim edilmek üzere adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Beylikdüzü semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her gönderiyi taşıtabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini istiyrsanız müşteri hizmetlerimiz sizlere en uygun hizmet türlerimizin seçeneklerini sunarak siparişinizi oluşturacaktır.

Beylikdüzü Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle beraber işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuştuşturulmakta ve firnansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımın beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Beylikdüzü geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan Beylikdüzü semtinden gönderi yapmak istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusundan Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabakı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15