Bostancı Kurye


Bostancı Motorlu Kurye Hizmetleri...

Bostancı semtinde kurye hizmetlerimizle bireysel olarak acele gönderilmesi ya da herhangi bir adresten aldırılması gereken gönderilerin ve firmaların her tür fatura gönderimi, teklif gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışmaları vb. her tür iletiler moto kuryeler ile bir kaç saat içinde ulaştırılmaktadır.

Her türlü talepleriniz için İstanbul'un her semtine ve Bostancı semtinde günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Evde unuttuğunuz ancak zaman olmadığı için gidip alamadığınız eşyanızı kurye ile aldırabilirsiniz, hediye gönderebilirsiniz, özel siparişlerinizi sizin gidip almanız yerine kuryemizin size getirmesi, havaalanına gidiyorsunuz ancak yanınızda olması gereken önemli bir evrak ya da eşyanızı almaya dönecek kadar vaktiniz yok arayın kuryelerimiz ile size ulaştıralım. Bu ve bunlara benzer günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz aksilikler ya da ihtiyaçlarınıza kurye hizmetimizle çözüm üretmekteyiz.

Bostancı Kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. 22 senedir moto kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelinde bulunan müşterilerinize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz. 

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15