Esenler Kurye


Esenler Motorlu Kurye Hizmeti...

Esenler'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Esenler semtinden İstanbul'un her semtine her türlü motor kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki motorlu kurye tarafınıza yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde sizden alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Esenler semtinden istediğiniz her semte günlük iş veya özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Esenler Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireysel kullanıcılar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinden getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler gö önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Esenler semtine yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye firmasından her an hizmet alabiliyor olmak büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye talepleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15