Levent Kurye


Hızlı Kurye Teslimleriniz için Tem Kurye’yi Tercih Edin

Levent kurye hizmetini hassas ürünleriniz için kullanmak istiyor fakat buna çekiniyor musunuz? Çekinmenize gerek yok! Çünkü Tem Kurye ile hassas kargolarınız da dahil olmak üzere büyük bir hassasiyet ile taşınmaktadır. Hassas ürünler için en iyisi Tem Kurye araçlı kurye hizmetinden faydalanmaktır. Ortalama 4 saat teslimat süresi bulunmaktadır. Tem Kurye fiyat çalışmalarını kişilere özel olarak belirleyerek ücret teklifini sunmaktadır.

Tem Kurye Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Sıra beklemeden kurye göndermek mi istiyorsunuz? Bu kurye hizmeti kişilerin farklı adreslerde işlem yapılması gereken dökümanları olması halinde tercih edilmektedir. Belgeler banka ve buna benzer kurumlara teslim edilir ve adreste yapılması gereken işlemler bittikten sonra belge tarafınıza yeniden ulaştırılır. Bu hizmette motorlu kurye ekibinden faydalanılmaktadır. İstanbul’un her semtinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Siz kurye için sıra beklemeyin bırakın kuryeniz sizin için sıra beklesin!

Tem Gece Kurye Hizmeti

Mesai saatleri dışında göndermek istediğiniz bir gönderi mi var? Saat 18:30’dan sonra kurye mi ne yapacağım diye mi düşünüyorsunuz? O halde Tem gece kurye hizmeti tam da size göre. Motorlu kurye gönderimleriniz için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Hizmetten faydalanmak için öncesinde müşteri hizmetlerini arayarak hangi saatte hizmet almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Önden rezervasyon yaptırmak için 0850 307 15 15 hatlı telefon numarasını ücretsiz arayabilirsiniz. Aynı işlemi Tem Kurye internet sitesinden de yapabilirsiniz.

Kurye Gönderirken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kurye gönderirken sorun yaşamamak için, gönderi üzerinde alıcı adres, ad soyad, telefon numarası gibi bilgilerin eksiksiz olduğundan emin olmak gerekir. Aksi halde gönderi yanlış adrese teslim edilebilir. Buna ek olarak yağmurlu günlerde gönderilere daha çok önem gösterilmesi gerekir. Çünkü teslimatlar sudan korunmalıdır. Bunun için yağmurlu günlerde kuryenizi poşet içine koyduğunuzdan ve onu korumaya aldığınızdan emin olun. Bir gönderiyi göndermeden önce fiyatının ne kadar tutacağını hesaplamak isterseniz https://www.temkurye.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ana sayfada hesaplama makinesini kullanmak için sizden istenilen ağırlık ve boyut gibi bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra sorgula butonuna basın. 

Levent Motorlu Kurye Hizmeti...

Levent semtinde günün her saati kurye hizmetleri vermekteyiz. Levent semti içinde ya da Levent semti dışında her türlğ moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Levent semtinden istediğiniz her semte gündelik iş ya da özel ihtiyaçlarınızda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Levent Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm alternatifi olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle beraber işler daha hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadır. finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Levent semti geneline yayılmış olan geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının konumuna göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15