Anadolu Yakasında Kurye Hizmeti


Tem Kurye olarak günün her saati İstanbul'un her semtinde hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakasında Kurye Hizmeti bir merkezden yönetilerek gerçekleştirilmektedir. Anadolu yakasında da İstanbul'un hangi semtinde olduğunuz mühim değildir. İhtiyacınız olduğu anda 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. 22 yıldır motor kurye hizmeti vermekte aynı zamanda bütün İstanbul'daki müşterilerimizin günün her saati hizmetinizdeyiz. Bizi aramanız sonucunda size en yakın kuryemiz size yönlendirilip anadolu yakasından istediğiniz semte gönderiniz 30 dakika içinde motorlu kuryemiz tarafından teslim alınmış olacaktır.

Anadolu Yakasında Kurye Hizmeti Pendik, Maltepe, Kartal, Kozyatağı, Sancaktepe, Sultanbeyliği, Tuzla, Kavacık, Ümraniye, Bostancı, Beykoz, Kadıköy, Dudullu, Altunizade ve tüm semltlerde kuryelerimiz günün her saati bulunmaktadır ve her türlü teslimatını İstanbul genelinde hangi semtte olursa olsun birkaç saat içinde teslim etmekteyiz. Motorlu kurye servisini yalnızca kendi bulunduğunuz adresinizden gönderi yapmak için değil İstanbul'un herhangi bir yerindeki adresten ya da birden çok adresten alınarak sizlere gelmesi gereken gönderilerin aldırılmasında da kullanabilirsiniz. Örneğin firmanızın İstanbul geneli otuz mağazasından teslim alınacak hesap raporlarını ortalama üç saat içinde İstanbul genelinde hizmet vermekte olan otuz farklı kuryemiz aracılığıyla adresinizden aldırarak sizlere en kısa süre içinde ulaştırabiliriz. Bu hizmeti her gün rutin olarak aynı saatte düzenli olarak da gerçekleştirebiliriz. Anadolu Yakasında moto kurye hizmetimizle İstanbul'un en uzak bölgesi ve yoğun araç trafiği sizleri düşündürmeden her tür motokurye taşımacılığı işlerinii gerçekleştirebilmektesiniz.

Ayrıca Arabalı Kurye hizmetimizle birlikte Anadolu Yakasından bütün İstanbul geneline ya da İstanbul genelindeki adreslerden sizin adresinize her türlü hacimli / hacimsiz taşımacılık işlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Moto kurye servisi; bir kaç saat içinde hafif kargo ticari araçlarımızla hızlı taşımacılık işlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Ayrıca Arabalı Kurye hizmetimizle birlikte Anadolu Yakasından bütün İstanbul geneline ya da İstanbul genelindeki adreslerden sizin adresinize her türlü hacimli / hacimsiz taşımacılık işlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Moto kurye servisi; bir kaç saat içinde hafif kargo ticari araçlarımızla hızlı taşımacılık işlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Bu hizmet ile şirketler araç ve şoför bulundurma zorunluluğundan kurtulmaktadır. Web sitemiz aracılığı ile Anadolu yakasından Arabalı Kurye servisi fiyatlarımızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Tem Kuryecilik kendi sektöründe üstün teknolojik alt yapısıyla vermiş olduğu çeşitli kurye ve taşımacılık hizmetine ait bilgileri web sitemiz üzerinden tüm detayları ile vermekte olan tek firmadır. Diğer yandan kurye sektörüne teknolojik yenilikleri de eklemektedir. Bununla birlikte sektörün yenilikleri takip etmesine katkı sağlamaktadır.

Web sitemizden fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek ücret ve teslimat süresi bilgisiniz öğrenebilir, ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemektedir, gönderinizin teslim alınıp teslim edileceği semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

444 50 44