Başakşehir Kurye


Başakşehir Motorlu Kurye Hizmeti...

Başakşehir ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Başakşehir içinde ya da Başakşehir çevresinde her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz.En yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde teslim edilmek üzere adresinizden teslim alınacaktır.

Moto kurye hizmetimiz aracılığıyla Başakşehir ilçesinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar zamanda teslim edilmesini talep ediyorsanız müşteri hizmetlerimiz sizlere uygun hizmet şeklimiz ile siparişinizi oluşturacaktır.

Başakşehir Kurye hizmetleri, avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilirken işlemler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için işe yeni bir personel alımı beraberinde getirdiği sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Başakşehir geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Başakşehir semtinden gönderi yapmak istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini veya bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir, gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15