Avcılar Kurye


Avcılar Motorlu Kurye Hizmetleri...

Avcılar'da ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz. Avcılar içerisinde veya Avcılar dışında her türlü motorlu kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın konumda bulunan kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde teslim edilmek üzere adresinizden alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz aracılığıyla Avcılar'dan istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz.

Avcılar Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda alınan bu personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Avcılar geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan Avcılar'dan göndermek istediğiniz semti seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15