Çerkezköy Gümrük Kurye


Çerkezköy Gümrük Kurye Hizmetleri...

Çerkezköy Gümrük'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Çerkezköy Gümrük semtinden İstanbul ya da diğer yakın ilçelerden her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içinde adresinizden teslim alınacak.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir;

Çerkezköy Gümrük Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 210-240 dakika arasında teslim edilir.

Çerkezköy Gümrük Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında teslim edilir.

Çerkezköy Gümrük Vip Kurye Hizmeti               : Gönderi semtine göre 75-90 dakika arasında teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimizle Çerkezköy Gümrük'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü belge ve emtiayı taşıtabilirsiniz. 

Çerkezköy Gümrük Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireysel kullanıcılar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte beraber işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımı beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işleri yavaşlatabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi İstanbul ve Çerkezköy Gümrük geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat düre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15