Mecidiyeköy Kurye


Mecidiyeköy Özel Kurye Hizmeti

Motorlu kurye ve özel kurye araçlarımızla İstanbul’un her yerine 1997 yılından beri dağıtım yapmakta olan Tem Kurye, profesyonel ekip ve güncel teknolojik iletişim imkanlarıyla kısa zamanda teslimat hizmetlerini yerine getirmektedir. 444 40 44 numaramız üzerinden irtibat kurarak alabileceğiniz kurye hizmetlerimiz, sizlere ilk faaliyet göstermeye başladığımız Mecidiyeköy’den başlayarak İstanbul’un bütün semtlerine hizmet dağıtmayı hedeflemeyerek bugünlere gelmiştir.

Hızlı Teslimat Ve Güvenli Kurye

Geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız, Mecidiyeköy kurye hizmetiyle yıllardır profesyonel bir dağıtımı hedeflemiş ve hızlı teslimat için tecrübeli ekip arkadaşlarına yer vermiştir. Zamanlama konusunda sıkıntı yaşamamanız için hem günümüz teknolojisine uygun hem de İstanbul trafiğini bilen çalışmalarımızla sizi hayal kırıklığına uğratmadan görevimizi yerinize getiririz.

Motorlu ve araçlı kurye hizmetimizle, hızlı ve güvenilir bir teslimat için her zaman sipariş bilgilendirmelerini vererek, sizi haberdar eder aynı zamanda bize emanet ettiğiniz değerli eşyalarınızı koruma altına alır, zarar görmemeleri için dikkatli bir şekilde dağıtım yapmayı amaçlarız. Hızlı ve güvenilir teslimat için Tem Kurye’ye güvenebilirsiniz.

7/24 Ekspres Kurye Hizmetimiz

Acil durumlar için tecrübeli ekiplerden oluşturduğumuz ekspres kurye hizmetimiz, akşam ve gece teslim edilmesi gereken paketlerinizin adresinizden alınarak tam zamanında teslim edilmesini hedeflemektedir. Ortalama olarak 45 ile 75 dakika arasında teslimatı tamamlanacak olan ekspres kurye hizmetimiz Mecidiyeköy motorlu kurye hizmetlerimiz arasında yer alarak, üstün teknolojik altyapıya sahip olan iletişim araçlarımızla sizlere bilgilendirme verilerek yapılacaktır.

Değerli müşterilerimizin zamanından çalmadan, gerekli bilgilendirmeleri ve iş güvenliğini sağlamakta olan firmamız, kısa zamanda acil teslimat çağrınıza geri dönüş yaparak adresinize gelerek teslimat için yola koyulmaya başlayacaktır. Acil kurye hizmetimiz için numaramızı arayarak saat 18: 30’a kadar mesai saatleri dışındaki dağıtım işlemleri için talep oluşturabilirsiniz.

Mecidiyeköy Özel Kurye Hizmetimiz

Kuruluş yılımızdan bu yana hizmet verdiğimiz Kurye alanında, tecrübelerimiz ve kurumsal kimliğimizle hareket ederek profesyonel bir hizmet ağı oluşturmayı hedeflemiş bulunmaktayız. 23 yıllık çalışma disiplinimize dayanarak, İstanbul içi faaliyet göstermekte olan Mecidiyeköy moto kurye hizmetimiz için daime yanınızda olmaya devam edeceğiniz. 

Mecidiyeköy Motorlu Kurye Hizmeti...

Mecidiyeköy semtinde günün her saati motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Mecidiyeköy semti içinde ya da Mecidiyeköy semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek en geç 30 dakika içerisinde gönderiniz teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Mecidiyeköy semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Mecidiyeköy Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmektedir. İşler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman anlamında daha hızlı dönüşleri elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği bu sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Mecidiyeköy semti geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye, Ekspres Kurye, Vip Kurye ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz. 

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre belirlenmektedir.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15