Gün İçi Moto Kurye Hizmetimiz


Gün İçi Moto Kurye Hizmetimiz

Gün içi kurye hizmetinden faydalanacak olan müşterilerimiz, saat sınırlaması olmadan kurye hizmeti alabilmektedir. Ancak saate bağlı olarak fiyatlandırma değişebilmektedir. Gönderi tipine bağlı olarak da fiyat değişiklik göstermektedir. Gün içi moto kurye talep edecek olan müşterilerimiz; normal, ekspres, VIP, normal gidiş dönüş, ekspres gidiş dönüş, ekspres gidiş normal dönüş, VIP gidiş dönüş, VIP gidiş ekspres dönüş gibi hareket şekilleri ile kurye hizmeti alabilmektedir. Kurye siparişi için firmamıza 0850 307 15 15 müşteri hizmetleri numarasından, info@temkurye.com e-mail adresinden ve 0212 266 04 29 faks numarasından ulaşabilmeleri mümkündür. İstanbul ve Ankara içerisinde moto kurye ile hizmet veren firmamız, hava yolu ile de hizmet vermektedir.

İstanbul İçi Kurye Hizmetimiz

İstanbul’da gün içi motor kurye almak isteyen müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Evrak veya paket taşıması fark etmeksizin; gün içerisinde günün herhangi bir saatinde taşıma hizmeti verilmektedir. Özel takip sistemimiz sayesinde; birçok kuruluşun ve kişinin taşımacılık hizmeti problemsiz bir şekilde sağlanmaktadır. Gönderi kuryemize teslim edildikten sonra kurye ile ilgili teslimat bilgileri, göndericiye e-mail ve SMS aracılığı ile bildirilmektedir. Teslimat bilgisinin yetersiz veya yanlış olması durumunda; gönderinin farklı bir adrese teslim edilmesi halinde bu durumdan gönderici mesuldür. Dolayısı ile adres bilgisinin doğru verildiğinden emin olunması gereklidir.

Çekud-Fidan Bağışının Detayları

Gün içi motorlu kurye hizmeti almış olan müşterilerimiz, kurye siparişleri üzerinden Tem puan kazanmaktadırlar. Bu Tem puanlar aracılığı ile anlaşmalı markalarda geçerli olan alışveriş çeki alabilecekleri gibi, fidan bağışı da yapabilmektedirler. Gün içi moto kurye hizmeti için abonelik anlaşması yapmış olan her müşterimiz adına 1 fidan dikimi yapılmaktadır. Ancak devamında abonelerimizin kampanyaya katılarak, fidan bağışı yapmaya devam edebilmeleri mümkündür. https://www.temkurye.com adresimiz üzerinden Tem puanlarını görüntüleme fırsatları bulunmaktadır. Online işlemler menüsü üzerinden fidan bağışı da yapılabilmektedir. Yapılan bağışlara ilişkin sertifikaların ise e-mail adresine gönderimi talep edilebilmektedir. Çekud fidan bağışı için 2.000 Tem puan biriktirmiş olan müşterilerimiz; bu puan ile 5 fidan bağışlayabilmektedir. 4.000 Tem puan ise 10 fidana denk düşmektedir.