Gün İçi Kurye Hizmeti


Gün İçi Kurye Hizmeti

Gün içi kurye iletişim numaralarımız; 0850 307 15 15 ve 0212 275 11 11’dir. Gün içi kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin İstanbul içerisinde olması durumunda nerede oldukları fark etmeksizin, müşteri hizmetleri numaramızı aramaları durumunda aynı gün içerisinde teslimatları yapılmaktadır. Kurye siparişlerinde ödenecek olan ücretlerin web sitemiz üzerinden hesaplanabilmesi mümkündür. Abonelerimizin ücretlerine KDV dahil değildir. Ancak diğer müşterilerimizden KDV dahil ücret alınmaktadır.

Gün İçi Kurye Fiyat Hesaplaması

Gün içi kurye fiyatlarına bakıldığında; kuryemizin gönderiyi teslim alacağı semt, teslim edeceği semt ve gönderi tipi fiyatı belirleyen durumlar arasındadır. 18:00 ile 18:30 arasında taşınması için teslim edilen gönderiler ekspres olarak alıcıya ulaştırılmaktadır. 18:30’dan sonra taşınması talep edilen gönderiler ise gece tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Hareket şekline ve müşterilerimizin abone olup olmamasına göre de fiyatlandırma farklı olmaktadır. Örnek vermek gerekir ise; gece tarifesi ile 23:30 civarında Sarıyer’den Yeniköy’e gönderi göndermek isteyen müşterilerimizin, normal gönderi için 51 TL e ekspres gönderi için de 102 TL ödemesi gereklidir. Abonelerde bu ücret normal gönderide 33 TL’ye, ekspres gönderilerde 67 TL’ye düşmektedir.

Tem Kurye Taşıma Sorumluluğunun Kapsamı

Gün içi kurye İstanbul içerisinde verdiğimiz taşıma hizmeti kapsamında bazı sorumlulukları almaktayız. Bu sayede gönderilerin risk altında oldukları bazı durumlarda gönderiler güvence altına alınmış olmaktadır. Bu durumlar ise aşağıda verilmiştir:

·         Gün içi kuryelerde taşıma kapsamında herhangi bir zararın oluşması durumunda; gönderi eğer normal kurye siparişi ile teslim alınmış ise, taşıma ücretinin 5 katına kadar sorumluluk alınmaktadır. Ekspres gönderilerde ise bu tutar 500 TL’ye kadar çıkmaktadır.

·         Yüksek kıymete sahip olan gönderilerde taşıma sorumluluğunun alınabilmesi için gönderilerin sigortalanması gerekmektedir. Ayrıca sigortalanmış olan gönderiler VIP hizmetimiz ile taşınmaktadır.

·         Kırılabilecek, bozulabilecek veya hasar görebilecek olan gönderilerin paketlenmesi müşterilerimizin sorumluluğundadır. Ekspres olarak güvenli bir şekilde bu gönderiler taşınmaktadır.

·         Gıda ürünlerinde veya şekli bozulabilecek olan gönderilerde, firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

·         https://www.temkurye.com/ web sitemizde de belirtildiği gibi, yağmurlu havalarda verilen kurye siparişlerinde; gönderilerin poşetlenmiş olması gereklidir.