Göktürk Motorlu Kurye


Göktürk motorlu kurye firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında aktif hizmet vermektedir. Firmamızın taşımacılık sektöründe 23 senedir profesyonel kadrosu ile hizmet vermesi hızlı ve güvenilir teslimat sistemi memnun bırakmaya devam ediyor. Siz de tek bir tık ile erişiminizi sağlayarak belirttiğiniz adrese kuryemizi çağırabilirsiniz. Gönderime dair sorun yaşanmaması için adresin net ve açık/anlaşılır şekilde sunulmasına dikkat edilmelidir. Kaliteli ve tecrübeli taşımacılık hizmeti yüksek güvenliği ile sizi de memnun edecek.

Acil Durum Taşımacılığı

Göktürk motorlu kurye sistemimiz sadece mesai saatlerinde değil aynı zamanda 7/24 aktif hizmet vermektedir. Bu aşamada acil olarak gönderilmesi gereken ve son dakikada belli olan kuryelerin iletilmesi için harika bir hizmet sistemi sunuyoruz. Asıl önem verdiğimiz husus müşterilerimizin memnuniyetidir. Memnuniyeti ihlal edecek tek bir aksama ya da zarar dahi ortaya çıkmayacaktır. Ekip üyelerimiz kargonun yaklaşık olarak kaç saat içerisinde iletileceği konusunda bilgi verecektir. Tahmini olarak belirlenen bu iletim süresinin dışına çıkılmayacaktır. Zamanında ve yüksek güvenlikli bir kargo deneyimi için doğru yerde bulunuyorsunuz.

Paketleme Hizmeti

Tem Kurye firması olarak sadece gönderim konusunda değil aynı zamanda paketleme alanında da kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

· Kırılacak olan materyallerin özel olarak paketlenmesi mümkün kılınır.

· İletilecek olan dokümanların gönderiminde özel darbeyi engelleyici malzemelere yer verilir.

Bu detayları sağlayan aynı özenle gönderimi sağlayan firma bulmanız oldukça zor! Hizmetlerden faydalanmak adına telefon numaralarımız ile firmamız ile iletişime geçerek ekip talep edebilirsiniz.

Göktürk'te günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Göktürk'ten herhangi bir gönderiyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 0850 307 15 15 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Göktürk civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kuryelerimiz aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Göktürk'teki adresinize ya da başka bir adrese gönderinizi teslim ettirebilirsiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi birkaç saat içinde gerçekleştirilmektedir.


Göktürk Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Göktürk Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Göktürk Vip Motorlu Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her gönderiyi taşıtabilir ya da temi ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Göktürk'te ve tün İstanbul genelinde Tem Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

Tem Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu aracılığıyla tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Göktürk ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz,

TEM KURYE

0850 307 15 15