Bahçelievler Kurye


Bahçelievler kurye hizmetlerimiz sayesinde 7/24 belirttiğiniz adresten teslim aldığımız eşyanın sizin istediğinizi adrese oldukça kısa sürede gönderilmesini, mümkün kılıyoruz. İstanbul içi hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetinden faydalanmak adına doğru noktada bulunuyorsunuz. 23 senedir güvenle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Eşyalarınızı kendi özel eşyaları gibi özenle koruyacak ve iletecek olan profesyonel kuryeler ile çalışıyoruz. Sizin taşımacılık ağına dair talep ettiğiniz ayrıca bir istek olursa onu bildirmekten de çekinmemelisiniz.

Hasarsız Özenli Taşımacılık

Bahçelievler kurye çalışanlarımız sizden ürünün nasıl teslim alındığına dair tutanak sunacaktır. Aynı koşullarda belirtilen adrese götürülmesi için hassas bir taşımacılık hizmeti verilir.

· Taşımacılığın kaç saat içerisinde tamamlanacağı ve ücret gibi bilgilendirmeler net şekilde sunulur.

· Size belirtilen sürenin dışına çıkılmamasına ve vaat edilen zaman aralığında iletilmesine ayrıca önem verilmektedir.

Ürünlerde bir zarar ortaya çıkması durumunda sorumluluk kullanıcılara aittir. Bu aşamada bir sorun yaşamanız durumunda garanti koşulları gerekli hasar teminini yapacaktır. Bu temine dahi ihtiyaç duymadan hasarsız taşımacılık yapmak temel önceliğimizdir.

Tem Puan

Tem Kurye sistemimiz sadece taşımacılık alanında eksiksiz hizmet vermiyor aynı zamanda taşımacılık hizmetleri üzerinden puan kazanmanızı da mümkün kılıyor. Bu puanlar sayesinde sorunsuz şekilde belirtilen mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Hem bu derece seçkin biri taşımacılık hizmetinden hem de ekstra puanlardan faydalanmak isterseniz internet sitemizi ziyaret ederek adresinize yetkin ekip arkadaşlarımızı çağırabilirsiniz!

Bahçelievler Motorlu Kurye Hizmetleri...

Bahçelievler'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Bahçelievler'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıttırabilirsiniz.

Bahçelievler Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Bahçelievler geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir moto kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi fiyatını ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının bulunduğu adrese göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre belirlenmektedir.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15