Arnavutköy Kurye


Arnavutköy kurye firmamız sizden teslim adlığı gönderileri istediğiniz adrese aynı gün içerisinde teslim edecektir. İstanbul içi bu derece aktif ve hızlı bir hizmet verilmesine rağmen talep edilen fiyat aralığının makul seviyede olması da dikkat çekiyor! Ayrıca dönemsel olarak düzenlemiş olduğumuz indirim kampanyalarından da istifade ederek daha makul fiyatlara taşımacılık faaliyetlerinden istifade edebilirsiniz!

İşlem Politikamız Hakkında İnceleme

Arnavutköy kurye firmamızda sizden teslim alınan ürünün belirtilen adrese istenilen zaman aralığında gönderilmesi bizim için asıl öncelik olacaktır.

· Sadece size belirtmiş olduğumuz zaman aralığında teslimatı tamamlayacağız. Bu zaman aralığının dışına çıkılması ya da bir gecikme yaşanması söz konusu olmayacaktır.

· Seçkin bir taşımacılık faaliyeti düzenlerken aynı zamanda paketleme alanında da sorunsuz hizmet sunacağız. Paketleme aşamasında özellikle darbe emici olanaklar sunuyoruz!

Siz de tek bir tık ile internet sitemizi üzerinden ya da iletişim numaralarımızı kullanarak ekip çağırabilirsiniz. Sizin eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi özenle koruyacak ve gönderecek olan bir firma kadrosuna sahibiz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz harika hizmet politikasından memnuniyetleri yorumlarından da anlaşılıyor. Hizmet aldıktan sonra siz de olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Gidiş Dönüş Kurye

Tem Kurye firmamızda sıklıkla kullanılan bir diğer işlem birimi de gidiş dönüş seçenekleridir. Sizden alınan biri evrakın resmi kuruma götürülmesi, gerekli işlemlerin tamamlanmasından sonra size yeniden iletilmesini kapsamaktadır. Zamanlama ve iletim koşulları konusunda büyük bir hassasiyet sergilenerek süreç tamamlanır.

Arnavutköy Motorlu Kurye Hizmetleri...

Arnavutköy'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Arnavutköy'den İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimiz ile Arnavutköy'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Arnavutköy Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturılmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ve getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Arnavutköy geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğinizi semtleri seçerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişiniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15