Kurye Ücretleri


Kurye Ücretleri

Kurye hizmetleri, sektörün kuruluşundan itibaren İstanbul bölgelere ayrılarak ücretlendirilmiştir. Gönderi yapacak şirketler veya kişiler bu sayede yapacakları gönderilerin kurye ücretlerinin ne kadar tutacağını kesin olarak bilme imkanına sahip olmuşlardır. Zamanla gelişen teknoloji sayesinde bölgelere göre hesaplama işleyişi devam ederken müşterilerimiz web sitemiz, app uygulamamız veya online işlemler sayfamızdan alış ve teslim semtlerini seçerek kurye ücretlerini tabloda görmek yerine doğrudan görme imkanına sahip olmuşlardır.

Kurye ücretleri hizmet türlerine ve gönderinin boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Teslimat süresine göre  Normal, Ekspres, Vip olarak farklı sürelerde gönderi yapabilmek mümkündür. Genel olarak teslimat süreleri seçeceğiniz hizmet şekline ve bölgelere göre 1 saat ile 4,5 saat aralığında farklı sürelerde gerçekleştirilebilmektedir.

Kurye hizmet türlerindeki fiyatlar A4 boyutunda zarf veya dosyalar için geçerli olan fiyatlardır. Bu boyuttan büyük veya ağır gönderilerin kurye ücretleri boyutlarına göre kademeli olarak artmaktadır.

Tem Kurye 1997 yılında bu güne kurye hizmetlerini kurumsal yapısı, üstün teknolojik alt yapısı, profesyonel ve sadece kendi müşterilerine hizmet veren sabit kurye kadrosu ile sektörünün öncü kuruluşu olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca Tem Kurye, Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Yetki Belgesine sahiptir.

Yetki Belgesi almadan hizmet veren kurye firmalarından veya  bireysel olarak hizmet veren kuryelerden oluşabilecek riskler dolayısıyla hizmet almamanızı önemle dikkatinize sunarız.

0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan detaylı bilgi alabilir dilerseniz kurye siparişi verebilirsiniz.