Zeytinburnu Kurye


Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu kurye hizmeti sayesinde tüm özel gönderileriniz en güvenli şekilde istediğiniz adrese teslim edilir. Kurye hizmetleri sayesinde paket veya özel evrak gönderimleri alanında uzman kurye elemanları sayesinde yapılır. Sizlere en güvenli ve en hızlı kurye hizmeti vermek adına uzman kişilerle çalışmaktayız. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kuryelerinizi firma yetkilisine teslim ederek ayrıcalıklı paket gönderim servislerinden yararlanabilirsiniz. Gönderimleriniz hızlı ve güvenli olması adına firmamız kurye elemanı ve kullanmış olduğu motor aracı titizlikle seçerek sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bu sayede tüm gönderileriniz sizin istediğiniz şekilde adrese teslim edilir. Zeytinburnu kurye hizmeti sayesinde Zeytinburnu ilçesinin hangi konumunda olursanız olun kurye kapınıza kadar gelerek gönderilerinizi teslim almaktadır. Gönderileriniz alanında en uzman kurye ekibi tarafından eksiksiz şekilde yerine getirilmektedir.

Zeytinburnu Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır?

Kurye gönderimlerinizi Zeytinburnu Kurye ile yapmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Firma yetkililerimiz sizlere gönderim hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri vererek gönderimin gerçekleşmesini sağlar. Kurye hizmeti gönderim sağlamak isteyen kişilerin bilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde kurye gönderimleri kısa süreli gecikmeli olarak iletilebilir. Ayrıca gönderim sırasında hava durumu da göz önüne alınmalıdır. Yağışlı zamanlarda hem araç trafiği hem de yaya trafiği kuryelerimizi etkileyerek gönderilerin kısa süreli gecikmeli olarak iletilmesine sebebiyet verebilir. Bu durumda mutlaka firma yetkililerimiz sizlere bilgi sağlamaktadır. Zeytinburnu konumundan alınan paketleriniz aynı gün içinde yaklaşık 150 veya 210 dakika içinde istediğiniz adrese iletilir.

Zeytinburnu Moto Kurye ile Paketimin Gittiğini Nasıl Anlarım ?

Kurye ile paket gönderimlerinizde geri bildirim almak için mutlaka firmamıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gereklidir. Sizin seçeceğiniz geri bildirim yollarından biri ile paketiniz hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. ister mail ister SMS ile kurye paketinizi teslim ettikten sonra size bilgisini vermektedir. Zeytinburnu motorlu kurye ile tüm gönderileriniz için geri bildirim alırısınız. Gönderinizin tüm detayları vermiş olduğunuz iletişim adresine yapılır. Bu durumda eksik iletişim bilgisi vermemeye özen göstermeniz gereklidir. Firmamız tüm merak ettiğiniz soruları cevaplamak için telefonunun ucundadır.

Zeytinburnu Motorlu Kurye Hizmeti...

Zeytinburnu semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Zeytinburnu semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ve arabalı kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içinde alınacaktr.

?stanbul genelinden motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Kurye hizmetimiz ile Zeytinburnu semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Zeytinburnu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sorun olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Zeytinburnu semti geneline yayılımı geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınz.


TEM KURYE

0850 307 15 15