Yeşilköy Kurye


Yeşilköy Kurye

Yeşilköy Kurye, siz müşterilerimizin paketlerini ve ulaştırmak istediği özel evraklarını ulaşım noktasına en güvenli şekilde teslim etmeyi sağlar. Kurye elemanlarımızı tecrübeli ve uzman kişilerden oluştururuz ve böylece müşterilerimizin teslim etmek istedikleri evrak ya da özel paketler en güvenli şekilde ulaşım noktasına götürülmesini sağarız. Ayrıca kuryelerimizin kullandığı araçların düzenli kontrollerini sağlayarak hem kuryelerimiz için önlem alırız hem de siz müşterilerimizin paketlerini en yüksek seviyede güvence altına almış oluruz. Müşterilerimiz Yenibosna ilçesinin neresinde bulunursa bulunsun, hem en hızlı hem de en güvenilir hizmeti kendilerine sunarız. Müşteri memnuniyetini en tepede tutmak adına Yeşilköy motorlu kurye, kendini geliştirmeye her an devam etmektedir.

Yeşilköy Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır ?

Kuryelerimiz ile gönderi ulaştırmak için Yeşilköy kurye hizmetini tercih eden müşterilerimizin yapması gereken tek şey firmamızı arayarak kurye talebinde bulunmasıdır. Ayrıca telefonda yapılan görüşme esnasında kurye teslimatlar ile ilgili siz değerli müşterilerimizin merak ettiği tüm sorulara da cevap alabilirsiniz. Müşterilerimizin sorduğu her soruya özenle yanıt veriyor, soru işaretlerinin tamamen kaybolması için elimizden geleni yapıyoruz. Kurye teslimatı talep eden müşterilerimizin paketlerini/gönderilerini en hızlı biçimde teslim alarak, ortalama 150 - 210 dakika içinde karşı tarafa teslim ediyoruz. Müşterilerimiz arasındaki uzaklık ne olursa olsun verdiğimiz sözün dışına çıkmıyor, teslimatları en erken biçimde adrese ulaşmasını sağlıyoruz.

Yeşilköy Moto Kurye ile Paketimin Gittiğini Nasıl Anlarım ?

Yeşilköy Moto Kuryelerimiz ile paket ya da evrak teslimi yapmak isteyen müşterilerimizin, güncel telefon numarası ve e-posta adreslerine her aşama için bilgilendirme mesajı iletiyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz paketlerinizin nerede olduğunu her an öğrenebiliyor, güvenle emanet edebiliyorsunuz. Ayrıca müşterilerimizin diğer sorularına da her zaman cevap bulabilmek ve yanıtsız bırakmamak için telefon hattımızdan da bilgi veriyoruz. SMS ve Mail yolu ile bilgi verebilmemiz için bu aşamada müşterilerimizin verdiği bilgilerin doğruluğu önemli yer tutmaktadır. Yeşilköy Kurye müşterilerinden alınan bilgilerin doğru olması, iletilen bilgilendirme mesajlarının da doğru kişiye ulaşmasını sağlayacaktır. Merak edilen tüm sorular hakkında firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 Yeşilköy Motorlu Kurye Hizmetleri...

Yeşilköy semtinde günün her saati motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Yeşilköy semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ve arabalı kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Kurye hizmetlerimiz ile Yeşilköy semtinden istediğiniz her yere günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Yeşilköy Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işleriniz daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Maliyet anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için yeni personel alımınızın beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe aldığınız personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntı olabilmekte ve işlerinizin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Yeşilköy semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini seçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Kurye gönderisi hizmet fiyatları semtler arasındaki mesafeye göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.

1997 yılından bugüne Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15