Yeşilköy Havaalanı Kurye


Yeşilköy Havaalanı Kurye Hizmetleri

Yeşilköy Havaalanı'nda günün her saatinde moto kurye hizmetleri vermekteyiz.Yeşilköy Havaalanı'dan İstanbul'un her semtine her türlü motorlu kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir:

Yeşilköy Havaalanı Normal Kurye Hizmeti :Gönderi semtine göre 120-180 dk. arasında teslim edilir.
Yeşilköy Havaalanı Expres Kurye Hizmeti :Gönderi semtine göre   60-120 dk. arasında teslim edilir.
Yeşilköy Havaalanı Vip Kurye Hizmeti       :Gönderi semtine göre     30-60 dk. arasında teslim edilir.

Moto kurye hizmetimiz ile  Yeşilköy Havaalanı'dan istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıttırabilirsiniz.

Yeşilköy Havaalanı’dan Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler ve bireyler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve  Yeşilköy Havaalanı geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür. 

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi,VİP Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 50 44

TEM KURYE

Yeşilköy Havaalanı Moto Kurye Hizmetleri

444 50 44