Yeşilköy Havaalanı Kurye


Yeşilköy Havaalanı Motorlu Kurye Hizmetleri...

Yeşilköy Havaalanın'nda günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Yeşilköy Havaalanı'ndan İstanbul'un her semtine moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Size en yakın konumdaki motokurye size yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Yeşilköy Havaalanı Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Yeşilköy Havaalanı Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Yeşilköy Havaalanı Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetlerimizle Yeşilköy Havaalanı'ndan istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. 

Yeşilköy Havaalanı Kurye hizmetleri ve avantajları artık firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntı olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Yeşilköy Havaalanına geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an destek alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücreti ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi semtine göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15