Yeşilköy AHL Gümrük Kurye


Yeşilköy AHL Gümrük Kurye Hizmeti...

Yeşilköy Ahl Gümrükte günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Yeşilköy Ahl Gümrükten İstanbul'un her semtine moto kurye ve arabalı kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motor kurye yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde adresinizden teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Yeşilköy Ahl Gümrük Normal Kurye Hizmeti:    Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Yeşilköy Ahl Gümrük Ekspres Kurye Hizmeti:   Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Yeşilköy Ahl Gümrük Vip Kurye Hizmeti:          Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır ve teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetlerimizle Yeşilköy Ahl Gümrük'den dilediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Yeşilköy AHL Gümrük Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul Yeşilköy Ahl Gümrük geneline yayılmış müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye, Expres Kurye, Vip Kurye ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapacağınız semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15