Yeniköy Moto Kurye Hizmetimiz


Yeniköy Moto Kurye Hizmetimiz

Yeniköy kurye hizmeti alacak olan müşterilerimizin araçlı kurye, hava kargo ve motor kargo ile kurye hizmeti alabilmesi mümkündür. Hem maliyet hem de zaman açısından en uygun olanı ise motor kuryedir. Yeniköy moto kurye hizmeti alabilmek için müşterilerimizin 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı araması ve kayıt oluşturması gereklidir. İstanbul ve Ankara için moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Devamlı olarak kurye hizmeti alacak olan müşterilerimiz ise abone olarak indirimli ücretlerden yararlanabilmektedir. Resmi tatiller ve mesai saatleri dışında kalan saat dilimleri de dahil olmak üzere 7/24 kurye hizmeti alınabilmektedir. Normal kuryelerin teslimatı 150 dakika ile 210 dakika arası sürerken, ekspres ve VIP kurye sayesinde acil teslimatlarda bu süre kısaltılabilmektedir.

Yeniköy Ekspres Moto Kurye

Yeniköy motorlu kurye hizmetinden ekspres hareket şekli ile faydalanmak isteyen müşterilerimizin gönderilerine öncelik verilmektedir. Saat 18:00 ile 18:30 arası verilen kurye siparişleri direkt ekspres kurye olarak kayıtlara geçmektedir. Ancak bu saat dilimi haricinde de ekspres kurye hizmeti alabilmek mümkündür. Acil motorlu kurye ihtiyaçları için oluşturulmuş olan ekspres kurye hizmetimiz; ortalama 75 dakika ile 120 dakika arasında bir sürede, göndericinin adresine gelerek gönderiyi teslim alabilmektedir. İstanbul’un her yerine bu hizmet verilmektedir. Kısa süre içerisinde teslimatı gereken evraklar ve paketler için alınan ekspres kurye hizmetinin normal kurye hizmeti ile fiyat farkı bulunmaktadır.

Yeniköy VIP Moto Kurye

Yeniköy motor kurye hizmetini VIP kurye ile almak isteyen müşterilerimiz; kısa süre içerisine ulaştırılması gereken, içerisinde değerli bir ürün olan, sigortalanmış paketleri için kullanabilmektedirler. Yeniköymoto kurye ile gönderisini istediği adrese ulaştırmak isteyen müşterilerimiz; özel takip yazılımımız sayesinde harita üzerinden gönderilerini takip edebilme şansına sahiptirler. Gönderinin gönderici ve alıcı adreslerinin uzaklıklarına bağlı olarak ortalama 45 dakika ile 75 dakika sürede VIP kurye hizmeti tamamlanabilmektedir. VIP kurye hizmeti alınabilecek olan materyaller ile ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır. https://www.temkurye.com/ adresinde VIP kurye hizmeti alacak olan müşterilerimizin dikkat etmesi gereken noktalar ile ilgili uyarılar bulunmaktadır. Kuryelerimizi bekletmemeye, ürünü düzgün paketlemeye, teslimat bilgilerini doğru yazmaya özen gösterilmelidir.