Yenibosna Kurye


Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye firması olarak siz değerli müşterilerimizin ilçe içerisindeki başka bir adrese teslim etmek istedikleri özel evrak ya da paketleri en özenli biçimde teslim ediyoruz. Hizmet kalitemizi artırmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına firma ve kuryelerimizi her gün geliştirmek için çaba sarf ediyoruz. Kurye ekibimizi içinde uzman kişilerden oluşturuyoruz. Yenibosna motorlu kurye olarak yalnızca kuryelerimizin değil, kullandıkları araçların güvenliğini de en üst seviyede takip ediyor, gerekli tüm kontrolleri düzenli biçimde gerçekleştiriyoruz. Böylece hem kuryelerimizin güvenliğini sağlıyor, hem de siz değerli müşterilerimizin paket ya da özel evraklarının güvenliğini sağlıyoruz.

Yenibosna Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır ?

Yenibosna kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin firmamızın telefon hattını kullanarak bizlere ulaşması yeterlidir. Müşterilerimizden gerekli bilgileri temin ederek gönderim talimatını alıyor ve hemen işe koyuluyoruz. Müşterilerimizden aldığımız paket ya da özel evrakları ulaştırmak için hızlı ve hizmeti en başarılı şekilde tamamlıyoruz. Fakat kötü hava koşulları ya da trafik yoğunluğu gibi bazı istisnai durumlarda teslimat esnasında istemeden gecikmeler de yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda kuryelerimizin ve paketlerinizin güvenliğinden emin oluyor, elimizden gelen en hızlı şekilde paketlerini ulaştırıyoruz. Herhangi bir istisnai durumun yaşanması halinde teslimat için verdiğiniz paketleri karşı adrese 150 ve 210 dakika arasında ulaştırıyoruz.

Yenibosna Moto Kurye İle Paketimin Gittiğini Nasıl Anlarım ?

Yenibosna kurye ekibi olarak paketlerin her adımını müşterilerimize bildiriyoruz. Paket ya da özel evrak teslimi yapmak isteyen müşterilerimizden aldığımız cep telefonu numarasına ve e-posta adresine güncel durumları iletiyoruz. Müşterilerimizin verdiği bilgilerin doğruluğu bu aşamada çok önemli kazanıyor. Bunun sebebi müşterilerimizden aldığımız özel evrak ya da paketlerin her aşaması ile ilgili bilgilendirme yaparken bu bilgileri kullanıyor olmamızdır. Müşterimizin verdiği cep telefonu numarasına her aşamada bilgi veriyor, e-posta yolu ile tüm aşamaları bildiriyor olsak da müşterilerimiz dilerse telefon hattımızdan bize ulaşarak diğer sorularının cevabını bulabilmektedir. Yenibosna Kurye ile yapılan teslimatların sorunsuz bir şekilde ulaşması ve müşterilerimizin tedirginlik yaşamaması için telefon hattımızı daima açık tutuyoruz.

Yenibosna Motorlu Kurye Hizmeti...

Yenibosna semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Yenibosna semtinden İstanbul'un her semtine moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Gönderisi:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Ekspres Kurye Gönderisi:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Vip Kurye Gönderisi:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim alınır ve teslim edilir.

Kurye hizmetimizle Yenibosna semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Yenibosna Kurye hizmetleri ile avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlamakla birlikte işleriniz daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı geri dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerinizin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Yenibosna semti geneline yayılmış bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapacağınız semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek talebiniz doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.


1997 yılından bu güne Söz Verip Değer Taşıyoruz.

TEM KURYE

0850 307 15 15