Topkapı Kurye


Topkapı Motorlu Kurye Hizmeti...

Topkapı semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Topkapı semtinden İstanbul'un tüm semtlerine moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Topkapı Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 150-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Topkapı Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Topkapı Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Moto kurye hizmetimizle Topkapı semtinden her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her tür emtiayı taşıtabilirsiniz.

Topkapı Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireysel kullanıcılar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Topkapı semtine yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye firmasından hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15