Teşvikiye Kurye


Teşvikiye Motorlu Kurye Hizmeti...

Teşvikiye semtinde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. Teşvikiye semti içinde ya da Teşvikiye semti dışında her türlü motor kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerecek gönderiniz en geç 30 dakika içinde teslim alınacaktır.

Teşvikiye Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte birlikte işler daha kısa sürede çözüme kavuşturulmakta, finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğininin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir.  Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Teşvikiye semtine yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için bizi arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15