Tem Kurye Takip Özelliği


Tem Kurye Takip Özelliği

Tem kurye takip; web sitesi üzerinden, mobil uygulama ile ve 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetleri hattı aranarak yapılabilmektedir. Kurye takip özelliğimiz sayesinde, teslimat sırasında müşterilerimize şeffaflığımızı göstermiş olmaktayız. 7/24 teslimat yapılabildiği gibi, kurye takibi de 7/24 yapılabilmektedir. İsim, soyisim, müşteri tipi, cinsiyet ve şifre gibi bilgilerin istendiği form doldurarak Tem Kurye’ye kayıt olabilmek mümkündür. Ayrıca moto kurye olarak Tem Kurye’de faaliyet göstermek isteyenler de web sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunabilmektedir.

Tem Kurye İle Kurye Takibi

Kurye takip no ile kurye takibi yapabilmek için Tem Kurye’nin mobil uygulamasının indirilmesi gereklidir. IOS işletim sistemli cihazı olanların App Store üzerinden, Android işletim sistemli cihazı olanların ise Google Play Store üzerinden Tem Kurye isimli mobil uygulamayı indirebilmeleri mümkündür. Verilen kurye siparişleri ile ilgili bütün detaylar uygulama üzerinden görülebilmektedir. Harita üzerinde de kuryenin yeri tespit edilebilmektedir. Aynı zamanda  gönderinin teslimatı ile ilgili bilgiler, e-mail adresine firmamız tarafından gönderilmektedir.

Tem Kurye Hakkında Bilgi

Tem Kurye’nin geçmişine bakıldığında; 1997 yılında Mecidiyeköy’de faaliyet göstermeye başlamış olan ve hem motorlu hem de araçlı kurye hizmeti veren bir firma olduğu görülmektedir. Firmamız seneler geçtikçe daha deneyimli bir ekip ile çalıştığı gibi, teknolojik altyapıyı da daha verimli bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Özel takip yazılımlarımız sayesinde kurye takip etmek mümkün olmaktadır. Hizmet vermeye başlamış olan mobil uygulama ile beraber, harita destekli kurye takibi özelliği de devreye alınmıştır. Firmamız 2008 ve 2018 yıllarında; yapay zeka desteği ile yazılımsal yenilikler yapmıştır. https://www.temkurye.com/ adresimiz üzerinden firmamız ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilmek ve kurye siparişlerini görüntüleyebilmek mümkündür. Aylık ortalama 2.000 firma ile çalışan Tem Kurye’nin verdiği hizmetler ise şöyledir:

·         Kurye kiralama hizmeti sunmaktadır.

·         İstanbul içi olduğu gibi Ankara içi de motorlu ve araçlı kurye hizmeti bulunmaktadır.

·         Hava kargo hizmeti; Ankara, İzmir ve İstanbul arasında verilmektedir.

·         Gönderi Yönetim Merkezi sayesinde yoğunluk olsa daha bütün gönderiler bir karışıklık olmadan alıcılara teslim edilebilmektedir.

·         Paketleme hizmeti vermektedir.