Tem Kurye’nin Gün İçi Motorlu Kurye Hizmetleri


Tem Kurye’nin Gün İçi Motorlu Kurye Hizmetleri

Gün içi kurye iletişimi için müşteri hizmetleri numaramızın aranması gereklidir. 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetleri hattı üzerinden veya web sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile bize ulaşabilmek mümkündür. Ayrıca firmamızın mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama üzerinden gün içi motorlu kurye siparişleri ile ilgili detaylara ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Resmi tatil günlerinde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gece kurye hizmeti kapsamına giren gün ve saatler için kurye siparişi rezervasyonu, müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Gün İçi Motorlu Kuryenin Avantajları

Gün içi moto kurye kullanmanın sağladığı faydalar aşağıda verilmiştir:

·         Moto kurye kullanılması, taşıma için araç kullanılmasına göre daha az maliyetli olmaktadır.

·         Firmamız araç ile de moto kurye ile de kısa süre içerisinde gönderi teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Ancak moto kurye zaman açısından daha avantajlı olmaktadır.

·         Bireysel veya kurumsal müşteriler fark etmeksizin, herkesin yararlanabileceği bir kurye hizmetidir.

·         Mesafe fark etmeksizin Tem Kurye ile gönderilerin herhangi bir yere gönderilmesi ve sonrasında tekrar adresine talep edilmesi mümkün olmaktadır.

·         Hem iş hem de özel hayatı kolaylaştırma ve hızlandırma avantajı sağlamaktadır.

Tem Kurye İle Gün İçi Verilen Hizmetler

Gün içi kurye İstanbul’da alınabilecek hizmetler şöyledir:

·         Gün içi motorlu kurye ile normal kurye hizmeti alınabilmektedir. 150 dakika ile 210 dakika arasında gönderi teslimi yapılmaktadır.

·         Ekspres kurye aracılığı ile acil gönderilmesi gereken gönderiler, 75 dakika ile 120 dakika arasında bir sürede gönderilebilmektedir.

·         Gidiş dönüş kurye sayesinde; gönderinin göndericiye tekrar geri gelmesi gereken durumlarda, yapılacak olan iş halledildikten sonra göndericiye gönderi tekrar teslim edilmektedir.

·         VIP kurye hizmetimiz ile beraber; hem değerli olan hem de acil ulaştırılması gereken gönderiler, 45 dakika ile 75 dakika arasında bir sürede teslim alınmaktadır.

·         Firmamız 7/24 kurye hizmeti vermektedir. Ancak saat 18:30’dan sonrası için çağırılacak olan kuryeler gece kurye hizmeti olarak sayılmaktadır ve farklı tarife üzerinden ücretlendirilmektedir. https://www.temkurye.com/ adresi üzerinden mesai saatleri içerisindeki ve dışındaki kurye fiyatlandırmaları görülebilmektedir.