Tekstilkent Kurye


Tekstilkent Kurye

Bir noktadan başka bir noktaya göndermeniz gereken işleriniz, ürünleriniz vb. için vaktiniz yoksa, özel kurye şirketleri aracılığıyla, bunu yapabilmeniz mümkün.https://www.temkurye.com/ bu anlamda en iyi hizmeti sunan markalardan birisi. İstanbul’daki her türlü işinizi, şehrin istediğiniz yerine https://www.temkurye.com/ aracılığıyla, gönderim sürenizi kendiniz belirleyerek göndermeniz mümkün.Tekstilkent Kurye hizmetiyle, günün her saatinde hizmet alabilirsiniz.

Tem Kurye ile Kurye Gönderim Zamanınızı Siz Belirleyin

Tem Kurye ile Tekstilkent kurye üzerinden İstanbul’un her yerine dilediğiniz zaman kuryenizi gönderebileceğiniz gibi, Tem Kurye’nin size sunacağı kurye teslim sürelerinden birini seçme imkanına sahipsiniz. Böylece kuryenizin adrese teslim süresine karar verme hakkı tamamen size kalıyor.

Tem Kurye bu anlamda size normal kurye hizmeti, ekspres kurye hizmetive vip kurye hizmeti olmak üzere 3 farklı seçenek sunuyor. Normal kurye hizmetini tercih ederseniz, kuryeleriniz 120 – 210 dakika aralığında, ekspres kurye hizmetinde, 60 – 120 dakika aralığında ve vip kurye hizmetinde de 30 – 70 dakika aralığında kuryeleriniz adrese teslim edilmiş olur.

Size En Yakın Motorlu Kurye Bekletmeden Anında Kapınızda

Tekstilkent kurye ile kurye göndermek istediğinizde, Tem Kurye sizi bekletmeden size en yakındaki motorlu kuryeyi kapınıza yönlendirmektedir. Böylece acil olan kuryelerinizi, hiç beklemek zorunda kalmadan, istediğiniz gönderim hızını belirleyerek emin ellere teslim edebilirsiniz. Gönderinizin ortalama teslim alınma süresi, en fazla 30 dakikadır. Yakınınızdaki Tem Kurye motorlu kuryesine ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey 0850 307 15 15 numarasını aramak ve bir motorlu kuryeye ihtiyacınız olduğunu söylemektir.

Tem Kurye, Gönderimle Birlikte Alım İşlerinizi de Yapar

İstanbul’un neresinde olursanız olun,Tekstilkent’ten diğer tüm semtlere gönderim yapabileceğiniz gibi, kuryenizi aldırmak için de Tem Kurye’yi arayabilirsiniz. Aldırmak istediğiniz ya da göndermek istediğiniz kurye, kurumunuzla ilgili olabileceği gibi, kişisel kuryeleriniz de olabilir. Zamandan tasarruf etmek için Tem Kurye’yi aramanız yeterli olacaktır. Tem Kurye, her iki durumda da size hizmet vermektedir.Tem Kurye ile göndereceğiniz kuryelerin fiyatları, tamamen göndereceğiniz semte göre belirlenmektedir. Motorlu kurye fiyatlarıyla alakalı daha geniş bilgi alabilmek için de 0850 307 15 15 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Tekstilkent kurye hizmetlerinde güvenilir ve hızlı bir tercihte bulunmak istiyorsanız firmamız sizin için doğru seçenek! Semtler arası kurye hizmetleri sunulurken mesafeye ve gönderilecek olan ürün boyutuna göre ödemeniz gereken tutar değişecektir. Bu aşamada 23 yıldır kesintisiz hizmet vermekte olan firmamız sayesinde gönderileriniz emin ellerde! Özellikle son senede yaşanan salgın hastalık sebebi ile gönderilerinizin zamanında ulaşmadığından şikayet ediyorsanız firmamız ile iş birliği kurmanız yeterli olacaktır!

Profesyonel Kadro

Tekstilkent kurye kapsamında hizmet veren ekibimizi profesyonel yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor. Hizmet aralığımızın ve taşımacılık faaliyetlerimizin oldukça geniş çaplı olması müşteri memnuniyetini artıran hususlardandır. Ürünlerinize hiçbir zarara gelmeden gerekli olan taşımacılık süreci tamamlanacaktır. Kadronun bu alanda uzman ve tecrübeli olması da alınan hizmetin niteliğini artırmaya devam ediyor! Şuana kadar firmamızdan hizmet almış olan kullanıcılarımızın yorumlarına bakarak hizmet verimliliğimiz hakkında daha net bilgi alabilirsiniz.

Eşsiz Hız!

Tem Kurye olarak piyasada hizmet veren diğer firmalardan ayrılmamıza neden olan en temel özelliğimiz hız ve güvenliktir. Size başlangıç aşamasında vaat edilen süre içerisinde gönderinin iletilmesi için fırsat sunuyoruz!

· Ürünlerin güvenilir şekilde taşınması adına gerekli olan paketleme adımları tamamlanacaktır.

· Süreden tavizi vermeden semtler arası gönderimin en güvenilir şekilde tamamlanması için büyük çaba sarf edilecektir. Eşsiz hız ve profesyonel kadro ile gönderileriniz emin ellerde olacak!

Dilerseniz hizmet aldıktan sonra olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı iletebilirsiniz. 

Tekstilkent'te motorlu kurye hizmetleri

Tekstilkent de günün her saatinde motorlu kurye servisi vermekteyiz. Tekstilkentten İstanbul'un her yerine her tür moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 no'lu hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz ortalama en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde moto kurye hizmet sürelerimiz ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti        : Gönderi semtine göre 120-210 dakika arasında teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti       : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti               : Gönderi semtine göre 30-75 dakika arasında teslim edilir.


Kurye siparişleriniz için arayınız: 0850 307 15 15

Motorlu kurye hizmetimizle Tekstilkent'den dilediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gerekli her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

Tekstilkent'de Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte hem de işler daha seri bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak da hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gerekli bu işler için yeni personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Bütün bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi bütün İstanbul ve Tekstilkent geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip biri moto kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir çözüm ve kolaylıktır.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Fiyatı ve Teslimat Süre bilgisi öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Express Kurye Gönderisi, VİP Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.


Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


TEM KURYE

Tekstilkent Moto Kurye

0850 307 15 15