Şile Kurye


Şile Kurye

Kurye hizmetleri sayesinde güvenli ve hızlı şekilde paket veya evrak teslimi yapabilirsiniz. Bu durumda siz müşterilerimizin tüm güvenlik durumları titizlikle düşünülerek gönderimleriniz yapılmaktadır. Gönderiler Şile motorlu kurye elemanı tarafından sağlanmaktadır. Gönderileriniz her türlü olumsuz koşul düşünülerek firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Firmamız gönderimi yapacak kurye elemanlarını büyük bir titizlik ile seçmektedir. Tüm kurye elemanlarımız gerekli eğitimleri alarak işlerinin başındadır. Bu yüzden siz müşterilerimiz güvenle ve rahatça gönderilerinizi bize teslim edebilirsiniz. En hızlı ve kolay şekilde paket gönderimi sağlamak için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız sizlerin özel gönderileri hakkında titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerden alınan olumlu bildirimler sayesinde kuryelerimiz işlerini daha iyi şekilde yapmaktadır. Bu durumda her türlü sorunuz için ve kurye değerlendirmesi yapmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Şile Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır?

Kurye gönderimi yapmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Firmamıza gönderimin sağlanacağı adres bilgisi ve sizin iletişim bilgilerini vermelisiniz. Şile kurye ile paket gönderimleri 150 veya 210 dakika içinde gerçekleştirilir. Hava durumu ve trafik yoğunluğu hesaba katılarak gönderim sağlanır. Bu durumda siz müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına firma yetkililerimiz durumu mutlaka sizlerle paylaşır ve paketiniz gecikmelide olsa istediğiniz adrese teslim edilir. Gönderim yapmak isteyen müşteriler firmamızı arayarak kendilerine en yakın kurye elemanını adreslerine çağırabilirler. Firmamız size en yakın konumda bulunan kurye elemanını en hızlı şekilde adresinize ulaştırır. Kurye elemanının hızlı bir şekilde paketinizi teslim etmesini istiyorsanız mutlaka paketinizi önceden hazırlamanız önerilir. Bu sayede kurye elemanı sizin paketi hazırlamanızı beklemeden, hazır olan paketi teslim alarak yola koyulur. Paketiniz belirtilen süreler içerisinde istediğiniz adreslere teslim edilir.

Şile Moto Kurye İle Paketimin Gittiğini Nasıl Anlarım?

Şile kurye hizmeti paketlerinizin gönderimi yapıldıktan sonra sizlere geri bildirim gönderir. Bu sayede paketiniz hakkında tüm bilgiler firmamıza vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşir. Şile Kurye ekipleri paketlerinizi sizden teslim aldıktan sonra adrese ulaştırma bilgilerini SMS veya mail yolu ile tarafınıza ulaştırır. Bu sayede güvenli ve hızlı bir şekilde kurye hizmetlerimizden yararlanmış olursunuz.

 Şile Motorlu Kurye Hizmeti...

Şile semti ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saati hizmet vermekteyiz.

Şile semti içinde ya da Şile semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dakika içerisinde teslim alınacaktır. Moto kurye hizmetimizle Şile semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Şile Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar ve bireyler tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm seçeneği olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla beraber işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işie alınan personelin yedeğinin olmaması, izin dönemlerinde sıkıntı olabilmekte ve işlerinizin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Şile ilçesi geneline yayılmış bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Kurye taşıma fiyatı gönderinin alınacağı ve telim edileceği semt arasındaki mesafeye göre hesaplanmaktadır.

Söz verip değer taşıyoruz...

0850 307 15 15