Seyrantepe Kurye


Seyrantepe Motorlu Kurye Hizmetleri...

Seyrantepe semtinde günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz. Seyrantepe semti içinde Seyrantepe semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın moto kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içinde teslim alınacaktır.

Kurye hizmetimizle Seyrantepe semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Seyrantepe Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta ve işler daha hızlı şekilde çözülmektedir. Finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar olabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önünde alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Seyrantepe semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından sürekli hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri belirleyerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır. 

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15