Şekerpınar Kurye


Şekerpınar Motorlu Kurye Hizmeti...

Şekerpınar semtinde ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saati motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Şekerpınar semti içinde ya da Şekerpınar semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki moto kuryemiz yönlendirilerek 45 dakika içinde gönderiniz teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Şekerpınar semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü gönderiyi taşıtabilirsiniz. Gönderinizin ne kadar sürede teslim edilmesini talep ediyorsanız müşteri temsilcilerimiz size en uygun hizmet türümüzle siparişinizi oluşturacaktır.

Şekerpınar Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin bir yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Şekerpınar semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatları sayfamızdan Şekerpınar semtinden gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15