Sefaköy Moto Kurye


Sefaköy Moto Kurye

Sefaköy Moto Kurye hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin özel evrak ya da gönderi paketlerinizi Sefaköy ilçesinde bulunan ulaşım adresine en hızlı ve güvenilir biçimde ulaştırıyoruz. Sefaköy Motorlu Kurye elemanlarımızın işinde uzmanlaşmış ve müşteri iletişimini sağlıklı kuran kişilerden özenle oluşturuyoruz. Kuryelerimizin paketleri ne kadar özenli taşıdığıyla ilgilendiğimiz kadar, müşterilerimizle iletişiminin ne derece sağlıklı olduğuyla da ilgileniyoruz. Ayrıca kuryelerimizin taşıma esnasında kullandıkları araçların kontrollerini sık sık kontrol ediyor, herhangi bir problem çıkarmasının önüne geçmek adına düzenli şekilde denetimlerden geçiriyoruz. Hem iş arkadaşlarımızın, hem de müşterilerimizin paketlerinin güvenliğini en üst seviyeye çıkartıyoruz. Müşterilerimizin diğer sorularına cevap olabilmek için de telefon hattımızı devamlı açık tutuyoruz.

Sefaköy Moto Kurye Gönderimi Nasıl Yapılır ?

Sefaköy kurye hizmeti ile paket ya da evrak teslimi yapmak isteyen müşterilerimizin bizi araması yeterlidir. Gerekli adres, telefon, e-posta bilgilerini müşterilerimizin güvenliği için temin ederek, en kısa sürede adrese teslim ediyoruz. Fakat çevresel bazı istisnai durumlarda teslimat sürelerimizde aksamalar da yaşanabiliyor. Kötü hava şartları ya da trafiğin teslimatı geciktireceği durumlar ile karşı karşıya kalmak da mümkün. Bu gibi istisnai durumların olmadığı zamanlarda müşterilerimizin Sefaköy ilçesi içindeki teslim noktasına ulaştırmak istediği teslimatları 150 ya da 210 dakika içinde talep edilen karşı adrese götürüyoruz.

Sefaköy Moto Kurye ile Paketimin Gittiğini Nasıl Anlarım ?

Sefaköy kurye olarak her aşamayı SMS ve e-posta yolu ile müşterilerimize iletiyoruz. Teslim edilen paketlerin güncel takibini yapmak isteyen müşterilerimizin telefon hattı ile bize ulaşması da mümkündür. SMS ve e-posta ile bilgilendirmedeki cevaplar dışında müşterilerimizin tüm sorularını cevaplamak için her zaman destek hattımızı açık tutuyoruz. Fakat müşterilerimize bilgilendirme mesajı ve e-posta gönderebilmemiz için müşterilerimizin verdiği bilgilerin mutlaka doğru olması gerekmektedir. Size bilgilendirme mesajının gelmediğini düşündüğünüz zaman mutlaka Sefaköy kurye müşteri hattına ulaşarak iletişim bilgilerinizde değişiklik yapabilir ve sorunu direkt çözebilirsiniz. Tüm bunların dışında teslim etmek istediğiniz paket ile ilgili bize sormak istediğiniz sorular için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Size yardım etmekten mutluluk duyarız.

 

Sefaköy Motorlu Kurye Hizmeti...

Sefaköy semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Sefaköy semtinden İstanbul'un her semtine motorlu kurye gönderileriniz için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz.  Size en yakın konumdaki kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Sefaköy semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz. 

Sefaköy Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla birlikte işler daha hızlı çözülmektedir. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan bu personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına neden olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındında zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Sefaköy semti geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlar.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinin alınacağı ve teslim edileceği semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderiniz telefonunuzu bekliyoruz.

TEM KURYE

0850 307 15 15