Sarıyer Kurye Taşıma Hizmetlerimiz


Sarıyer Kurye Taşıma Hizmetlerimiz

Sarıyer kurye hizmetlerimiz; İstanbul içerisinde bir adresten başka bir adrese gönderilecek paketi olan müşterilerimiz için günün her saati verilmektedir. Ortalama 150 dakika ile 210 dakika arasında bir sürede kuryelerimiz gönderiyi teslim alabilmek için adresinize ulaşmaktadır. Gönderinin ulaşması istenen adresin ne kadar uzaklıkta olduğu önem teşkil etmemektedir. Tem Kurye’den hizmet alabilmek için telefon ile müşteri hizmetlerimize ulaşmak yeterli olmaktadır. Sarıyer kurye birimimiz teslimat süreci ile ilgili müşterilerimizi SMS aracılığı ile bilgilendirmektedir.

Sarıyer Kurye Hizmeti İçin Dikkat Edilecekler

Sarıyer kurye hizmetinde önemli noktalar aşağıda verilmiştir:

·         Firmamızdan kurye talep eden müşterilerimizin, teslim etmek istedikleri gönderi hazır haldeyken firmamızı aramaları gerekmektedir. Teslimat sürelerinde aksama olmaması için kuryenin gönderi teslimi sırasında bekletilmemesi gereklidir.

·         Gönderinin paketlenmesi ve teslimat bilgilerinin doğru bir şekilde yazılması sorumluluğu, müşterilerimize aittir. Eksik veya yanlış adresten dolayı, farklı bir adrese teslim edilen gönderilerin sorumluluğunu kabul etmemekteyiz. Ayrıca gönderinin gönderilecek ürüne uygun olarak zarflanması veya poşetlenmesi de gönderi sahibine aittir.

·         Firmamızdan hizmet alınacak olan günün yağmurlu olması durumunda, gönderilerin poşetlenmesini müşterilerimizden rica etmekteyiz.

·         Gönderiler için ek ücretlendirme tarifesinin uygulanacak olması durumunda, müşterilerimize bilgi verilmektedir. Ayrıca firmamızın web sitesi üzerinden veya müşteri hizmetlerini arayarak fiyatlandırma ile ilgili bilgi sahibi olabilmek mümkündür. Sarıyer kurye telefon iletişimi için 0850 307 15 15 aranmalıdır.

Sarıyer Kurye Fiyatlandırması

Fiyatlandırma ile ilgili bilinmesi gerekenler şunlardır:

·         18:00 ile 18:30 arasında gönderi taşımasının talep edilmesi durumunda; bu gönderiler ekspres kategorisinde taşınmaktadır.

·         18:30’dan sonrası için sipariş vermek isteyenlerin Sarıyer kurye iletişim numarası üzerinden sipariş vermesi gerekmektedir. Bu gönderileri gece tarifesi olarak ücretlendirmekteyiz.

·         Abonelerimize sunulan fiyatlar KDV hariç fiyatlardır. Ancak sunulan peşin fiyatlar, KDV dahil olarak aktarılmaktadır.

·         Kuryelerimizin bekletilmesi durumunda; ilk 5 dakika için herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz. Ancak beş dakikadan sonraki her dakika için abonelerimizden 1 TL, diğer müşterilerimizden ise 1.10 TL ücret talep etmekteyiz.

·         https://www.temkurye.com/ adresi üzerinden fiyatlar menüsünden Sarıyer kurye ücretlendirmeleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilmek mümkündür.