Sabiha Gökçe Havaalanı Kurye


Sabiha Gökçen Havaalanı Motorlu Kurye Hizmeti...

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan İstanbul'un her semtine motorlu kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 40 dakika içerisinde alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Sabiha Gökçen Havaalanı Normal Kurye Hizmeti:    Gönderi semtine göre 180-210 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Sabiha Gökçen Havaalanı Ekspres Kurye Hizmeti:   Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Sabiha Gökçen Havaalanı Vip Kurye Hizmeti:          Gönderi semtine göre 65-80 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimizle Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıtabilirsin.

Sabiha Gökçen Havaalanı Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Sabiha Gökçen Havaalanı geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motorlu kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15