Paket Taşıma


Paket Taşıma işleminizi Kurye Hizmetimiz aracılığı ile İstanbul genelinde hangi semt / mahallede olduğunuz farketmeksizin ihtiyaç duyduğunuz her gönderinizi Kurye Hizmetimiz aracılığı ile taşıtabilirsiniz.

Tem Kurye olarak 1997 senesinden bu yana İstanbul'un her semt / mahallesinde her zaman var olan kurye ekibimiz aracılığıyla paket / dosya taşıma hizmeti vermekteyiz. Talep etmeniz halinde paket taşıma işleminizin yapılacağı semte en yakın mevki de bulunan kuryemiz sizlere yönlendirilip ortalama yarım saat içinde gönderileriniz alınmış olacak ve  paket gönderinizin teslim adresine teslimatı sağlanacaktır.

İş, Okul ve Evinizden ihtiyaç duyduğunuz ancak götürmek için müsait olmadığınız durumlarda motorlu kurye hizmetimiz ile her türlü ihtiyaç duyulan materyali istediğiniz adresten alınmasını sağlayarak sizlere veya isteyeceğiniz başka bir adrese ulaştırılmasını sağlayacağız.

Motorlu Kurye hizmetleri günlük yaşantımızda zaman kazandırmaktadır. Aynı işin araç ile yapılması durumunda zaman ve harcanan personel mesaisi faktörlerini ilave ettiğimizde motorlu kurye hizmetleri daha az maliyetli olmaktadır.

Moto Kurye hizmetleri bir saat ile üç buçuk saat aralığında talep edilen hizmet şekline ve mesafeye göre gerçekleştirilebilmektedir.


Ortalama motorlu kurye süreleri aşağıdaki gibidir;

Normal Kurye Hizmeti:         120-210 dakika

Ekspres Kurye Hizmeti:         60-120 dakika

Vip Kurye Hizmeti:                 30-60 dakika

Araçlı Kurye Hizmeti:            120-240 dakika


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15