Ortaköy kurye


Ortaköy Motorlu Kurye Hizmeti...

Ortaköy semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Ortaköy semti içinde ve Ortaköy semti dışında her türlü moto kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Motorlu kurye hizmetimizle Ortaköy semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız için göndermeniz ya da aldırmanız gereken her tür gönderiyi taşıtabilirsiniz.

Ortaköy Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman anlamında daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Ortaköy semti geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlayacaktır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15