Orhanlı Kurye


Orhanlı da kurye hizmetleri

Orhanlı'da günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Orhanlı'da İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 no'lu hattımızdan bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın motokuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz maksimum 45 dakika içerisinde teslim alınacaktır.


İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir;

Orhanlı Normal Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-210 dakika arasında teslim edilir.

Orhanlı Expres Kurye Hizmeti     : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Orhanlı Vip Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 30-67 dakika arasında teslim edilir.


Moto kurye hizmetimiz ile Orhanlı'dan istediğiniz her semte / mahalleye günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeni veya aldırmanız gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

Orhanlı'da Motor Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler ve bireyler tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntı oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Tem Kurye gibi tüm İstanbul ve Orhanlı geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir moto kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.


Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız; 0850 307 15 15


TEM KURYE

Orhanlı Moto Kurye

0850 307 15 15