Motorlu Kurye Olarak Çalışma


Motorlu Kurye Olarak Çalışma

Motorlu kurye olarak vatandaşlar birçok sektörde çalışabilmektedir. Bu sektörler gıda, tekstil, sağlık vb. gibi alanlardır.

Tekstil Alanında Motorlu Kurye İş İlanları

Tekstil motorlu kurye iş ilanlarına başvuruda bulunacak kişiler başvurularını “kariyer.net, indeed, işbul.com” gibi iş ilanlarını yayınlayan siteler üzerinden hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Mağazalar ya da butikler internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerin siparişlerinin gönderimi için motorlu kurye iş ilanları açma ihtiyacı duymaktadır. Bu mağaza isimlerinden bazıları aşağıda verilmektedir:

  1. ·         Koton
  2. ·         Zara
  3. ·         LC Waikiki
  4. ·         Defacto
  5. ·         Pull & Bear
  6. ·         Collezione

Sağlık Alanında Motorlu Kurye İş İlanları

Özellikle ilaç sektöründe kurye ihtiyacı bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı eczane kurye iş ilanları açılmaktadır. Bu alanda çalışan kuryeler eczanelerden online bir şekilde satın alınan ilaçların müşterilere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra internet üzerinde yer alan sağlık ile ilgili araç gereçlerin, ilaçların ve bitkisel maddelerin teslimatı için de kuryeler hizmet vermektedir. Ayrıca kimya ve biyoloji alanında yer alan sektörlerde de siparişler için kurye alımları yapılmaktadır.

Teknoloji Alanında Motorlu Kurye İş İlanları

İnternet üzerinden alışveriş imkânı sunan Samsung, Teknosa, Simens, Bimeks, Vatan bilgisayar gibi firmaların sattıkları ürünlerin müşterilere kolay bir şekilde ulaşabilmesi için kurye iş ilanları açılmaktadır. Bu şirketlerde çalışan kuryelerin diğer yerlerde olduğu gibi A2 ehliyetlerinin olması gerekmektedir. Kuryeler müşterilerin sipariş ettikleri ürünleri adreslerine hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Tem Kurye İş İlanları

Tem kurye alımlarında büyük bir titizlik göstermektedir. İş başvurusunda bulunacak kişilerin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları gerekmektedir. Motorlu kurye alımlarında çalışacakların A2 ehliyetine sahip olması zorunludur. Bunun yanı sıra teslimatların zamanında yapılması konusunda hassasiyet gösterilmelidir. Aksi takdirde iş başvurularında bulunmamalıdırlar. Tem kurye firması çalışanları olarak taşıma sırasında da müşterilerin eşyalarının zarar görmemesi için oldukça dikkatli çalışmaktayız. İş başvurusunda bulunacakların bu prensip doğrultusunda çalışması gerekmektedir. Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgilere “ https://www.temkurye.com/insan-kaynaklari  “ internet adresi üzerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca firmanın 0850 307 15 15 numaralı müşteri hizmetleri numarasından da işe alım süreci ve başvurular hakkında sorular yanıtlanmaktadır.

Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15