Moto Kurye İş Başvurusu


Tem Kurye ile Gönderileriniz Gece Gündüz Teslim Edilir

Acil Kurye göndermek istiyor fakat bunu sizin için yapacak güvenilir bir firma bulmakta zorlanıyor musunuz? Aradığınızı buldunuz. Tem Kurye ile bütün gönderileriniz güvende hem de kısa sürede teslim! Bayilerinize numune göndermek istediğinizde, hassas ürünlerin taşınması gerektiğinde, adresinizden ürün alınıp diğer adrese teslim edilmesini istediğinizde yapılması gereken şey basittir. Tem Kurye araçlı kurye özelliğini tercih ederek gönderilerinizi gönderebilirsiniz. Hem de gönderiler alıcıya ortalama 4 saat gibi kısa sürede ulaşır. İstanbul’un herhangi bir semtinden diğer semtlere gönderi gönderebilirsiniz.

Tem Kurye Müşterilerine Hangi Gönderi Seçeneklerini Sunuyor?

Acil moto kuryeden VIP kuryeye kadar Tem Kurye’de birbirinden farklı gönderi seçenekleri sizleri bekliyor. Normal kurye hizmeti, gece kurye hizmeti, ekspres kurye hizmeti, kiralama kurye hizmeti gibi seçenekleri tercih ederek gönderilerinizi alıcıya ulaştırabilirsiniz. Farklı boyutlarda kuryeler ve farklı zamanlarda gönderilmesi gereken paketlere göre seçilecek olan gönderi seçeneği de değişiklik gösterecektir. Örneğin büyük boyutta kuryeler için araçlı kurye tercih edilirken, mesai saatleri dışında göndermek istediğiniz bir kurye olduğunda gece kurye gönderi tipini tercih edebilirsiniz.

7 Gün 24 Saat Hizmetinizde olan Kargo Seçeneği: Gece Kurye Hizmeti

Mesai saatleri dışında gönderilmesi gereken kuryeleri düşünüp endişe etmeyin. Tem Kurye yalnızca mesai saatleri içinde değil, 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerin saat en geç 6 buçuğa kadar Tem müşteri hizmetlerini arayarak hizmet almak istediğiniz saat kaçsa, o saat için önden rezervasyon yapmaktır. Tem Kuryeye 0850 307 15 15 hattından ulaşabilirsiniz.

Tem Kurye ile Gönderilerinizi Gönderirken Bunlara Dikkat

Gönderilerinizi özellikle yağmurlu havalarda göndermek istediğinizde kuryeyi poşet içine koymayı ihmal etmeyin. Gönderi üzerinde kuryenin nereye gitmesini istediğinize dair gerekli bilgilerin tümü bulunmalıdır. Alıcı ismi, adresi, telefon numarası eksik olması halinde teslimlerde karışıklık meydana gelebilmektedir. Kuryeleriniz hazır olduğu anda beklemeden https://www.temkurye.com/ adresini ziyaret ederek ya da müşteri hizmetlerini arayarak rezervasyon yaptırın. Kurye talebinde bulunmadığınız ve beklediğiniz zaman teslimat suresi ister istemez uzayacaktır. 

Moto Kurye İş Başvurusu

Moto kurye iş başvuruları firmayla yüz yüze görüşülerek ya da online olarak yapılmaktadır. Online olarak yapılan iş başvurularında başvurusu kabul edilen aday görüşmeye çağrılmaktadır.

Moto Kurye İş İlanı Veren Siteler

Aşağıda moto kurye olmak isteyen vatandaşların iş bulabileceği siteler listelenmektedir:

·         Elemanonline.com

·         Kariyer.net

·         Indeed

·         İşin olsun

·         İşbul.com

·         Sahibinden.com

Moto Kurye Adres Bulma

Bazı vatandaşlar yaya kurye iş ilanlarına başvuruda bulunmaktadır. Bu başvuruda bulunan kişilerin başvurularının kabulü aşamasından sonra işe başlaması durumunda yaya olarak gideceği adreslerin bulunmasında sıkıntı yaşamaması gerekmektedir. Yaya kuryeler araçla dağıtım yapmak yerine yürüyerek dağıtım yapmaktadır. Bunun yanı sıra moto kurye iş ilanlarına başvuruda bulunan kişiler motosiklet kullanacağı için ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olmalıdırlar. Moto kuryeler gitmek istedikleri adresleri bulamamaları durumunda navigasyon cihazlarından yardım alabilmektedir.

Moto Kurye Olarak Çalışanların Görevleri:

Aşağıda moto kurye iş ilanlarına başvuruda bulunacak kişilerden beklenen görevler listelenmektedir:

·         Sektör konusunda eğitimli olmak

·         A2 motosiklet ehliyetine sahip olmak

·         Analitik düşünce tarzına sahip olmak

·         Müşteri ilişkileri konusunda iyi olmak

·         Trafikte diğer insanlara saygılı olmak

·         İş anında kaza olmaması için motosiklet ile ilgili güvenlik önlemlerini almak

·         Yollarda yapılan değişiklikler ya da yol çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak

·         Firmaya karşı dürüst davranmak ve güvenilir olmak

·         Mesai saatleri içerisinde giyinişe özen göstermek

·         Verilen siparişleri vakit kaybetmeden zamanında müşteriye ulaştırmak

Moto Kuryelerin Maaşları

Moto kuryeler çalıştıklarına karşılık olarak iki şekilde ücretlendirilmektedir. Bu sistemler %50 sistem ve maaşlı sistemdir. İlk sistem ile çalışan kuryeler yaptıkları çalışmalar sonucunda elde edilen miktarın yarısını alma hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra sigortaları firma tarafından ödenmektedir. Bu sistemde yıllık için bulunmamaktadır. Vatandaşlar çalışmalarının fazla olması durumunda fazla gelir elde etmektedir. Maaşlı sistemde ise yıllık izin bulunmaktadır. Bu sistemde kazanılan miktar daha azdır. Sağlık sorunları ve kaza olması halinde maaşlarda herhangi bir kesinti bulunmamaktadır. Firmamıza iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bizle ilgili daha detaylı bilgiye “www.temkurye.com “ internet adresi üzerinden ulaşabilirler.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15