Maslak Kurye


Maslak Motorlu Kurye Hizmeti...

Maslak semtinde günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Maslak semtinden İstanbul'un her semtine her tür moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak talepte bulunabilirsiniz.Size en yakın konumdaki motorlu kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz sizden en geç 30 dakika içerisinde alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve teslimat süreleri ortalama şu şekildedir;

Maslak Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Maslak Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 90-120 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Maslak Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kurye hizmetimizle Maslak semtinden istediğiniz her semte günlük iş ya da özel talepleriniz doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gerekli her türlü emtiayı taşıtabilirsiniz.

Maslak Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup önemli bir çözüm yolu olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakla beraber işler daha hızlı şekilde çözüme kavuşturulmakta ve finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni bir personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmaması izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi İstanbul ve Maslak geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye firmasından her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderilerinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayın.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15