Mahmutbey Kurye


Mahmutbey kurye firmamız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız sadece mesai saatlerinde aktif değil, ne zaman gerek duyarsanız anında iletişim numaralarımız üzerinden kurye firmamızı çağırabilirsiniz. Taşımacılık adımının özellikle acil koşullarda aksamaması gerekir. Biz de 7/24 sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde sorunsuz bir şekilde ulaştırma adımının tamamlanması için fırsat sunuyoruz! Tek bir tık ile internet sitemiz üzerinden de ekip çağırma aşamasında gerekli olan bilgilendirmenin yapılmasını sağlıyoruz!

Gidiş Dönüş Kurye

Mahmutbey kurye sistemimizde gidiş dönüş kurye alt başlığımızdan da istifade etme hakkınız bulunuyor. Sunulan bu kurye sistemimiz sayesinde kişilerin evinden evraklarının alınmasından sonra örneğin okula götürülmesi ve resmi evrak işlemlerinin tamamlanmasından sonra evrakın alınarak sahibine teslim edilmesini kapsayan bir işlemdir. Pandemi döneminde evinizden çıkmadan resmi işlemlerinizi halletmek isterseniz sunmuş olduğumuz bu hizmet kolu sizi memnun edecektir. Bu derece kapsamlı bir işlem adımının her aşamasında SMS üzerinden de bilgilendirileceksiniz.

· Taşımacılığın her alanında eksiksiz raporlama da yapılır.

· Müşterilerin evraklarına zarar gelmeden gidiş dönüş adımının tamamlanması sonrasında resmi işlemleriniz yorulmadan halledilmiş olacak!

Makul Fiyat Aralığı

Tem Kurye firmamızda sunulan detaylı hizmet akışı ve müşteri memnuniyetine rağmen oldukça makul bir fiyat listesi hazırlanmıştır. Siz de bu fiyat listesinden daha da uygun şekilde istifade etmek adına kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Kampanyalı dönemlerde taşımacılık adımlarını indirimli fiyat baremleri üzerinden talep edebilirsiniz. 

Mahmutbey'de Motorlu Kurye Hizmetleri...

Mahmutbey'de günün her saatinde motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz. Mahmutbey'den İstanbul'un her bölgesine her türlü moto kurye ihtiyacınız için 0850 307 15 15 no'lu telefon numaramızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumda olan motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderileriniz ortalama 30 dakika içerisinde teslim alınmış olacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Moto Kurye Hizmeti    : Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında teslim edilir.

Ekspres Moto Kurye Hizmeti   : Gönderi semtine göre 60-120 dakika arasında teslim edilir.

Vip Moto Kurye Hizmeti           : Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında teslim edilir.

Moto kurye hizmetimiz aracılığıyla Mahmutbey'den istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.


Mahmutbey Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından farkedilmiş olup önemli bir çözüm olarak yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanmakta, işlemler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel işe alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlayabilmektedir. Tüm bu problemler göz önüne alındığında Tem Kurye gibi İstanbul ve Mahmutbey geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir motorlu kurye firmasından her zaman hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri seçerek Kurye Fiyatı ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ve Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden herhangi birini ya da birkaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar Kurye firmasının adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 0850 307 15 15


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15