Kurye Telefon Numaraları 0850 307 15 15


Kurye Telefon Numaraları 0850 307 15 15

Tem Kurye İstanbul genelinde günün her saati motorlu kurye hizmeti vermektedir. İstanbul'un her semtine her türlü moto kurye ihtiyaçlarınız için 0850 307 15 15 numaralı hattımızdan bizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. Size en yakın konumdaki motorlu kurye sizlere yönlendirilip gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motorlu kurye hizmet şekilleri ve teslim süreleri ortalama şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Express Kurye Hzmeti:       Gönderi semtine göre 75-90 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:              Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Motorlu kuryelerimizle istediğiniz her semte günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

İstanbul'da Motorlu Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm firmalar tarafından fark edilmiş olup yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işler daha hızlı çözüme kavuşturulmaktadır. Finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Ofis dışında yapılması gereken bu işler için işe yeni personel alımının beraberinde getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda işe alınan personelin yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturabilmekte ve işlerin yavaşlamasına sebep olabilmektedir.

Tüm bu problemler göz önüne alındığı zaman Tem Kurye gibi tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri portföyüne sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük kolaylık ve çözüm sağlamaktadır.

Fiyatlar sayfamızdan gönderi yapmak istediğiniz semtleri seçerek kurye gönderi ücretini ve teslimat süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini ya da bir kaçını talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye firmasının adresine göre değişmemektedir. Gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.


Söz verip değer taşıyoruz.

TEM KURYE

0850 307 15 15