Kurye Hizmeti İşi Nedir ?


Titiz Gönderilerin Doğru Adresi Tem Kurye

Motorlu kurye hizmetini kaliteli, güvenilir, hızlı ve profesyonel olarak veren bir firma mı arıyorsunuz? O halde aradığınızı buldunuz! Tem Kurye 22 senenin tecrübesi ile müşterilerine özel çözümlerle hizmet vermeye devam ediyor. Farklı gönderi türleri, uygun fiyatlar ve profesyonel hizmet Tem Kurye’de sizleri bekliyor! Tem Kurye, gönderilerin alıcıya ulaşma sürecinde bir karışıklık olmaması adına, müşterilerinden adres, telefon ve ad soyad gibi bilgilerin eksiksiz olarak belirtilmesini öneriyor.

 Kurye Göndermek için Mesai Saatlerini Bekleme Devri Tem Kurye ile Sona Erdi!

Göndermeniz gereken acil bir gönderi var fakat saat mesai saatleri içinde değil mi? Acil işiniz var ancak resmi tatil günlerinde misiniz? Merak etmeyin, Tem Kurye, kurye hizmetini yalnızca mesai saatleri içinde vermez. Aynı zamanda müşterilerine mesai saatleri dışında ve resmi tatil günlerinde hizmet vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kişilerin gece kurye hizmeti seçeneğini seçerek gönderilerini göndermesi gerekmektedir.

Resmi Evrak Gönderileriniz için Tem Kurye’yi Tercih Edin

Değerli evrakların gönderilmesi ve işlemden sora size geri getirilmesi için belirlenen hizmet gidiş dönüş kurye hizmetidir. Motorlu kurye ile verilen bu hizmet banka ve buna benzer resmi kurumlara evrakların ulaştırılmasından sonra size yeniden teslim edilmesiyle süreci götürür. Motorlu kuryeler bu hizmeti İstanbul’un her semti için vermektedir. Gönderilerinizi göndermeden önce https://www.temkurye.com/ adresini ziyaret ederek ön kayıt yapabilirsiniz.

VIP Gönderi Hizmeti ile İşinize Hız Katın

Gönderinizin hızlı gönderilmesini istiyorsanız, VIP gönderi hizmeti sizin için var. Gönderiler ortalama 45 ile 75 dk arasında müşterilerin adresine ulaştırılmaktadır. Bu hizmeti veren kuryeler özel takip sistemi ile takip edilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz kuryelerinin o an nerede olduğunu basit bir sorgulama işlemi yaparak öğrenebilirler. Siz de eğer günün her saati kurye hizmetinden faydalanmak, gönderilerinizi karşı tarafa kısa sürede iletmek, gönderilerinizin an be an nerede olduğunu görüntülemek isterseniz, sizlere VIP kurye hizmetini öneriyoruz. Hem de kurye teslimat bilgileri tarafınıza mail şeklinde iletilecektir. Tem Kurye uygulamasını indirerek kuryeleriniz için daha kolay takip sağlayabilirsiniz. 

Kurye Hizmeti İşi Nedir ?

Şirketlerin ve Bireylerin dışarıda yapılması gerekli ya da iletilmesi gereken her tür gönderilerinin özel kurye firması tarafından güvenle gerçekleştirilme işidir.

İstanbul genelinde 30 dakika 180 dakika arasında değişen sürelerde her türlü zarf, paket, dosya, hediye ve benzeri şeyler kuryeyle gönderilebilmektedir.

Dışarıda yapılması gerekli işleri sizin adınıza yapabilmekte ve takip edebilmektedir.

Toplantı esnasında, havaalanında, okulda, yolda, ofiste unuttuğunuz bir emtiayı hemen sizlere iletebilmektedir.

Kurye Hizmeti İşi motorlu kurye ile yapılmaktadır.

Ürün, koli ve benzeri her türlü hacimli gönderiler kurye hizmeti süresinde Arabalı Kurye ile de taşınabilmektedir.

Hizmetler sayfamızdan detaylı bilgi edinerek, Fiyatlar sayfamızdan gönderi ücretlerini öğrenebilirsiniz.


Söz verip değer taşıyoruz...

TEM KURYE

0850 307 15 15